Jump to content

Recommended Posts

Здравейте колеги !Знам , че има много теми по този въпрос .. но от прекаленото писане по тях са станали доста всеобхватни..Извинявам се на модераторите и ако я преместят няма да се разсърдя :lol:В страницата на NGK има 4 модела свещи за Хонда Акорд Купе 2001 2.0i( http://www.ngk.com/results_app.asp?AAIA=1373161 )V-power spark plug GP platinum IX iridium Double Platinum Като първите са стандартни ( каквито са в колата ми ) и единствено тях намерих по сервизите.Въпроса ми е: мога ли да си сложа примерно Double Platinum / IX iridium свещи и ще има ли някакъв ефект ?Просто заслужава ли си да сложа най-високия клас свещи, като колата ми е не е тунингована?Предварително Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега за втек двигателя е хубаво да са иридиум имата по дълъг живот

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, стават всички видове, но и по каталога на NGK ги дават добри, по-добри и най добри - обикновенни-иридиеви-платинени. Разлика голяма няма да усетиш, ако и досега всичко е било добре, плюс на иридиевите свещи е по-дългия пробег - 100к километра!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега моето мнение е да пробвасш с DENSO а не с NGK.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми да с денсото по тънко минаваш и са добри пак и за тези пари за незнайното нжк можеш всяка година ново денсо да слагаш и ще си все с нови свещи!Таз работа ми напомня на рекламата за писалки с иридиев писец дето като пробиеш метална бирена кутийка с нея и пак пише -кой прави това с писалката си че да му трябва такъв здрав писец,а :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен иридиума си е иридиум все пак 1н път ще дадеш пари и няма да му мислеш за напред ако имаш излишни пари де поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А отностно кабелите .. какво милите за BERU ?искам да сменя кабелите и свещите . за Хондите най - вече дават NGK или DENSO .. ,но много трудно се намират в БГ* тук е момента да благодаря на колегата TaTeTo_De Puta Madre, който се нае да ми разясни малко повече за кабелите и свещите ;)питах в един сервиз и ми предложиха BERU / продават и NGK , но в момента нямаха / казаха ,че са добри ... но най-вече ми дават гаранция и ако не ми харесат можело да ги върна !?!?Ако имате мнение или опит , Благодаря! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук е моментът и аз да се включа с върпос за свещите NGK. От къде е възможно да се закупят такива с гарантиран произход, а не 'ментета'. Ако може колегите от Пловдив да дадат някаква полезна информация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги вчера си сложих НЖК IX IRIDIUM на акорда,защото тъй или иначе не ги бях сменял и реших да ги заменя с иридиеви.Закупих ги от PRO SPEED,защото съм сигурен,че там ментета няма 100%.На кутийката си пише,че са японски.Става въпрос за сервиза,който е в София.Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , ти хубаво си взел иридиеви свещи , но кажи ни и впечатленията си от тях. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...