Jump to content
vektor

Колектор от Д15-ка пасва ли на Еклипс

Recommended Posts

Колектор от Д15-ка сивик пасва ли на някой от всички Еклипси ? Защото едно момче иска да вземе моя и уж пасвал , но за всеки случай да сме сигурни :lol:Поздрави .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне да беше казал вмсукателен ли, изпускателен ли ... иначе карай "твоето" момче да си щракне главата да ги видим "на око" дали пасват, или пък щом е мераклия да го взима намерете някой, който има въпросния колектор свален и го наложете на някоя оборотна глава. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпускателен , за Бсерия знам че някои пасват но за Д незнам ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.team-integra.net/sections/membe...4ed6b1dc554.jpgB-главаhttp://rpm-arabia-cdn1.s3.amazonaws.com/ca...-evo-head_1.jpg4G63-глава /2 литра, еклипс и още суматия купета, най-масовия двг/Болтовете са тука-тука със B-серията, ама D ... малко съмнително, знам ли. Момчето от къде е, там няма ли някой хондаджия да му даде стоков колектор само горната част 4-2 където е, само да го наложи да види дали ще стане номера, пък турбо колектора после лесно ще му го пратиш. :bg:п.п. Ся разгледах разни други работи ... на 4g63-то диаметъра на цилиндрите му са 85мм, B-серията са 81 та затова може да пасват, но D са 75 и там вече разликата му идва много май ... то ако ставаше, д-сериите във форума щяха да са със Б-колектори. :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-лесния начин е да видите на каталог дали гарнитурите пасват :lol: чрез налагане

Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пак да се спомена, Б серията може би и да пасне защото диаметрите на цилиндрите спрямо мицубишито са с много малка разлика, д-серията е с много по-тесно бутало и е различно разстоянието между центровете на дилиндрите. Поне аз до сега не съм виждал D-серия разстръгана на 85мм. ;)

Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...