Jump to content
BG88

Ловеч, каде сте ?

Recommended Posts

Айде може и града да се е обезлюдил, но мисля че трябва да има ценители на главното Н на предния капак!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, в Ловеч няма ли фенове на любима марка ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей :DАз съм от Троян и редовно се разхождам до Ловеч, когато ми се докара... демек почти всеки ден :D Проблема при мен е, че съм повечко в Германия от колкото в Троян, но ако се организира нещо и съм се прибрал може да ме броиш и мен :D Във форума има още 1–2ма от Троян, но лично не ги познавам. Само съм виждал често Рекса на единия. Има и едеин черен Сивик 5 г. със стикер на клуба, но мисля че колата просто е купена със стикера. Надявам се да се изровят от някъде още фенове от региона и да почнем да се събираме, че от зор съм ходил на 2–3 сбирки на БМВ-клуб Троян :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има един ценител на главното H от Ловеч. :):huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо на Гришата, да не го е купил целия вече?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Троян този Сивк 5г. черен,със стикер на клуба е моят бивш ;) Момчето не влиза във форума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко, че се оказах прав ;)@policemen: Може би ще се зарадваш да "чуеш", че човека си гледа колицата ;) или поне изглежда добре и запазена

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам,познавам го,а и колата се поддържа при моят майстор и негов тъст :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гришата преъидент биха казали тук из Ловеч, ама мен ме не бърка ..... адие даите преди трифон порезан да седнем на по кафе бира кебап и да видим пьк може Троян и Ловеч да направим една сбирка на АБЛАНИЦА ........ дори е добре има каде се седне посредата на нищото е и ако някой му се кара е лесно, да пие пак е лесно ......... аз пуснах темата, не съм я проверявал и изведнъж 7 поста :hondarulez: !!! даваите идеи .... и гостите са добре дошли ПЛЕВЕН КАДЕ СТЕ!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има един ценител на главното H от Ловеч. !!! !!!

колега аиде на по паста със Загорка на АПОЛОТО да видим на кой колко магарета са му живи под капака : )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей :DАз съм от Троян и редовно се разхождам до Ловеч, когато ми се докара... демек почти всеки ден :D Проблема при мен е, че съм повечко в Германия от колкото в Троян, но ако се организира нещо и съм се прибрал може да ме броиш и мен ;) Във форума има още 1–2ма от Троян, но лично не ги познавам. Само съм виждал често Рекса на единия. Има и едеин черен Сивик 5 г. със стикер на клуба, но мисля че колата просто е купена със стикера. Надявам се да се изровят от някъде още фенове от региона и да почнем да се събираме, че от зор съм ходил на 2–3 сбирки на БМВ-клуб Троян :D

БМВ анатема ... трябва 3 букви да ги забранят тука :) ами аз иамам желание, хората от сбирка на хонда се женят ... питаите колегата от сф .............. МОДЕРАТОРЧЕТО :) аиде идеи , дати и какво да си носим ... за колко дни :) хихихихихи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

студа преби мераклиите... колеги аиде на по чай , на по сокче и малко на чист въздух......... ? Ловеч каде сте :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен се очертава след 9ти по някое време да си ходя към Троян. И в Ловеч имам малко работа, та ако има желаещи (колкото и да са) аз ще съм на линия :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

давай датата и да видим удобно място, може и на бензинджиинца, може кафенце някаде само да има мреаклии! :D аз съм по 24 4аса на среа6, при добри колеги в района правим сбирката на винско и свинско плюс някои дребни ремонти на който мога да помогна :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точна дата мога да дам чак към 9ти. Като си направя плановете ще информирам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм мераклия за някоя събота или неделя ама лошото е че хондата е брак. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм мераклия за някоя събота или неделя ама лошото е че хондата е брак. :)

Здравейте, и аз съм от Ловеч .5 ген. d15b25... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм мераклия за някоя събота или неделя ама лошото е че хондата е брак. :)

Здравейте, и аз съм от Ловеч .5 ген. d15b25... :)
ето ето потръгна, а в началото секи се скатава, еи няма брак... ще те повозим на черната костенурка хихихи ето сега смед 3 4 5 4ожека даите една дата и секи да даде идея каде !се пак сме демокрация,не тоталитаризъм.... ако е така еи ся казвам час и дата ама не е гот :) поздрави и нека направим някое ново приятелство колеги :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм мераклия за някоя събота или неделя ама лошото е че хондата е брак. :)

Здравейте, и аз съм от Ловеч .5 ген. d15b25... :)
Да не е червена? :) Редактирано от naka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен нещата доста се объркаха и няма да мога да си дойда скоро в БГ !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и при мен колега, малко зъболекарски истории, малко Шипка беше позатворена ....... а и в Казанлък колегите ще се събират ... та се отлага за 16 февруари.колеги час място :lol: поне дата да уточним :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здавеите колеги,искатели гости от юга :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз искам да дойда на някоя сбирка в Ловеч,но това ще стане като си оправя колата :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сьбота и неделя сьм в града на люлаците,ако има желаещи за лаф-муабет 0899 905 661 ИВАН :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ловеч ЖИВИЛИСТЕ БРЕ ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ако има някой за сбирка , да сФирка :cool: аз съм на линия :)

Редактирано от naka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ловеч живилисте,ще имали пресьствие и от ваша страна на НС 2010 г.Айде бре люлаци :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе вие там от ловеч имате май един ЦРХ червен с черен преден капак и ламбо рвати знам че моя пост не е за тука но него познавам момчето и не знам дали писше тука... та питането ми е още ли обикаля из ловеч и можете ли да ми дадете някакво инфо или тел.. нещо нз

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе вие там от ловеч имате май един ЦРХ червен с черен преден капак и ламбо рвати знам че моя пост не е за тука но него познавам момчето и не знам дали писше тука... та питането ми е още ли обикаля из ловеч и можете ли да ми дадете някакво инфо или тел.. нещо нз

Този црх мисля че е от Троян и преди май беше жълт/златист.Колкото до срещтата ако се съберем поне двама човека ще е добре :dunno:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЦРХ-а е от Троян, мисля че собственика се казваше Милен (от много време не пише във форума, ако не се лъжа). Иначе тази Хондичка през 2-3 месеца е с променен вид. Аз се прибрах в Троян, така че ако има навити за една сбирка в Ловеч аз ще присъствам, само да е след сряда (до тогава колицата ще е при бояджия).Ако има желаещи, да свиркат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, хайде че стана време за море :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има желаещ ама моята е при бояджия до към 17-18 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз до неделя бях по морета и балкани. А утре вечерта заминавам за София, но мога да се разкарам до Ловеч през деня.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами има ама се правят на ударени

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,аз съм малко нов във форума,от Троян съм,всеки ден пътувам към ловеч с една тъмно зелена ej9 (civic 98'),ако измислите нещо и аз съм с вас!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може за другата събота или неделя да измислим нещо :lol:

Редактирано от naka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дата и място и да ги подредим :censored: колкото повече толкова повече :ranting:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Датата да е 21 че е по скоро а мястото не знам , може би Аполо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, нека тази събота в 15 00 на АПОЛОТО да се съберем, като дата е 27...... :ranting: Всички са добре дошли :tooth:

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...