Jump to content
joromaistora

повече кончета

Recommended Posts

здравеите колеги карам акорд 2.0 115кс варви добре немога да се оплача но мисля че с малко промени може даи вдигна кончетата.ще бъдя благодарен на всеки които пише по темата.даите съвети от каде да е почвам.

Редактирано от joromaistora

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твоя адаш Жоро (teror1sta) е специалист по бързите хонди той може да ти помогне откъде да я подхванеш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне номер на мотора и цел на упражнението няма ли да споделиш ? ако ти кажа "...спортен филтър..." и ти ще ми кажеш "искам 340 атмосферни коня на климатика" ... ;)обясни си какво искаш от колата и ще се изяснят 90% от проблемите и въпросите ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си,че Акорда ти е 115 коня с двулитров мотор?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и защо да няма ?

 

joromaistora, дай някой джокер все пак ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

F20Z2 му е мотора 115 к.с. акорда е 1995год.. Има само спортен филтър до колкото знам иначе е пълен сток,но нека Жоро да си каже по-точно за какво става въпрос.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета ако олекотя биелите и маховика и съответно да шлаифам главата дали си заслужава да се занимавамдо колкото знам мотора f20z2 се произвежда за щатите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всичко зависи какво целиш и колко пари ти се дават (то е ясно че ти се дават много ама по-често въпроса е с колко може да се разделиш). Иначе всяко нещо има смисъл, колкото и малко да е :) Ако очакваш от един-два мода да усетиш драстична разлика ... няма как да стане. Ама малко по-малко ..... (знаете я приказката) ;)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акордеона си е доста тежичък и се концентрирай на сериозен въртящ момент.Може да направиш 1000 неща по принцип.Кажи колко ти е бюджета за да ти дадем компетентно мнение. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всичко зависи какво целиш и колко пари ти се дават (то е ясно че ти се дават много ама по-често въпроса е с колко може да се разделиш). Иначе всяко нещо има смисъл, колкото и малко да е :D Ако очакваш от един-два мода да усетиш драстична разлика ... няма как да стане. Ама малко по-малко ..... (знаете я приказката) ;)

абе той с тоя двигател конкретно може и само с една глава да усети много .. въпроса е какво цели и какво е възможно :D каква е целта на интелектуалното упражнение ? ще караш на писта или в града ? олекотяването на елементи по двигателя е супер ценно за пистовите автомобили ... за в града може да е опасно и води до критична загуба на надеждност ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по принцип колата я ползвам за лични нужди нея подготвям за писта но искам газарчетата с БМВ>тата които си мислят че карат бързи коли да ги понаказваме,ние с по обекновенните хондиа по въпроса за парите не ми се дават много в тая криза.момчета казваите от каде да е почвам.

Редактирано от joromaistora

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...за да имаш Акорд наказател ще ти трябват повечко кинти.БМВ-тата до 150 коня не показател за пъргавина,но ако мислиш да се гониш с по големите нема стане с тоя модел на Хонда без по сериозно интервенции :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

те и акордите до 150 коня не са особенни бегачки :) ама всичко се прави ... обаче без пари няма да стане :Pпървата и най яка стъпка според мен би била да смениш главата ... намери информация от кои двигатели е директно съвместима главата, като имаш предвид, че от Ф22 може да ти се наложида запушваш воден канал ( не е страшно ) от ф22 глава би трябвало да те закара директно до около 135-140 коня с подходящо сгъстяване ... като ако се нахакаш да правиш експерименти ( които наскоро четох че са успешни ) с vtec глава, може да я докараш и до 150-тина ... това на вала де , съпоставено с твоите 115 ... разликата определено ще се усети ... ама се иска сериозно проучване първо вероятно твоите всмукател и изпускател са различни , но така или иначе ще е добре и тях да смениш, като първа стъпка към свръхзвуковите скорости :D... абе я го снимай тоя мотор, че ме мързи да търся какъв е .. и кажи инжекция ли е, в какъв акорд ... такива работи :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз първо искам да се извиня, че ползвам темата на колегата, но ще попитам на Ауди 80 2.0 (пълна електрическа инжекция) 8 клапана 115 к.с. с бюджет от около 1000 лв дали мога нещо да позадигна вървежа. Замислям се за някакви карбуратори. Дайте някакви идеи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не се обиждай обаче от тва Ауди 80 нищо не става.Може да позадигнеш нещо с нова кола.То в това състояние гори 10-12на 100 няма ти разправям ако нещо го напраиш какъвще му е разхода.Изобщо не се занимавай само цапаме на колегата темата с глупости, пък и все пак тук е Хонда форум

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всичко може, но наистина не му е тук мястото ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...