Jump to content
J's Racing BB8

Питане за кола от Rally Бургас 2009

Recommended Posts

Абе чудя се тука за ония червения голф 2-ка.Отзад беше рязан.Някой има ли някакво инфо за двигателя му.Имаше невероятен звук,работеше на високи обороти,абе направо ти пълни душата като го чуеш.Казаха ми че бил с Хондов двигател но незнам.Прерових в нета не открих нито снимки нито клипове,даже във Vbox-a няма клипове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега да не говориш за 1 черен матов голф 2 дето има лепенки драг реисинг...за червен все още не съм чувал(виждал)....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не не червен беше сигурен съм.Ако някой го е видял или чул на ралито няма начин да не го е запомнил просто.

Червен голф 2-ка задницата му Беше нещо такова срязано като на този CRX Публикувано изображение Нещо подобно.В този клас който тои се пускаше май финишира 1-ви мисля.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това чудо на инженерната мисъл е със двигател от Honda CBR 1100 XX, със задно предаване и радиатора за охладителната течност също му е отзад. Собственика му го продава между другото.

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:):ph34r::lol: Точно за тоя самолет говорих :o повече инфо? Редактирано от Valio_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Hronos, мерси за инфото :) За пореден път се убеждавам че хората си плямпат каквото им дойде .... За тоя Голф бях чул че бил с двигател от Ямаха Р1 , което явно не е така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз знаех че е или с двигател на R1 или на CBR, но вече знам със сигуност какъв е :) Благодарско за инфото :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...