Jump to content
ARTU

Постоянно ли отчита бензиномера?

Recommended Posts

Рових с търсачката, но не намерих отговор... Та ми направи впечатление, че бензиномера ми отчита постоянно, независимо дали е запалена колата или ключът е изваден. Колата е Honda Civic 1.4iS Aerodeck 1999.И да попитам - при ключване на отоплението на задното стъкло трябва ли да се размразяват и огледалата (както беше на старият ми автомобил)? Или тая опция я няма при Civic или при мен не работи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стрелката на бензина си отчита постоянно, а за размръзяването на огледалата, най вероятно нямаш такава екстра :starwars:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Англичанките след фейслифта имат подгряване на огледалата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не точно отчита постоянно бензиномера, а запомня последната позиция.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не точно отчита постоянно бензиномера, а запомня последната позиция.

Т.е. малко по-изчерпателно - последната позиция, когато колата е била запалена/на контакт. Също така при мен стрелката се движи бавничко - примерно зареждам резервоара до горе и отнема около минута - минута и нещо докато стрелката отиде на максимума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А виждали ли сте феномена с автоматичното пълнене на резервоара?т.е. като се изключи от контакт и се остави на полужение да свири радиото :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да попитам - при ключване на отоплението на задното стъкло трябва ли да се размразяват и огледалата (както беше на старият ми автомобил)? Или тая опция я няма при Civic или при мен не работи?

И аз съм със Сивик Аеродек 1999. Доколкото знам, размразяването на страничните огледала е екстра и нищо чудно да я нямаш. Аз я нямам със сигурност.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не точно отчита постоянно бензиномера, а запомня последната позиция.

Т.е. малко по-изчерпателно - последната позиция, когато колата е била запалена/на контакт. Също така при мен стрелката се движи бавничко - примерно зареждам резервоара до горе и отнема около минута - минута и нещо докато стрелката отиде на максимума.
Точно така, запомня последното положение при което е била на контакт. И е нормално да се движи бавно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...