Jump to content
niksana_86

Светва ми ръчната след 4000 об.

Recommended Posts

Здравейте съфорумци.Имам следния проблем (ако може да се нарече проблем).Като тръгвам на първа с повечко газ след 4000 оборота ми светва лампата за ръчната за около 2-3 сек и като отнема газта изгасва.Това става само на първа и при загрял двигател.Почна да свети днес и го прави постоянно ако мина 4000 оборота. Някой знае ли какво означава това.Колата е Сивик 96-та D15Z6 VTEC.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не е игра нещо със спирачната течност? Провери си нивото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Долей си спирачна течност и си готов :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери си нивото на спирачната течност.И си виж накладките.И при мен беше така,накладките бяха сваршили.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми направи тоя номер преди час, като ходих на един полигон, само че не забелязах кога точно светва, дали като подам много газ или като натисна рязко спирачката. Та питах аз защо така свети и всички ми казаха да си проверя спирачната течност, но това ще стане утре че сега в тая тъмница не ми се занимава :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проверих спирачната течност съвсем малко под линията е.Има ли значение каква ще долея или трябва да е точно определена?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, на самата капачка си пише DOT-a на спирачната течност която трябва да сипеш, за твойта кола мисля че беше DOT-4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега дано в неделя намеря отворен магазин да купя и дано се окаже от това, а не от накладките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По бензиностанциите също продават спирачна течност, ако не успееш да намериш работещ магазин :starwars:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можете да закриете вече темата.....проблемът със светенето на лампата се реши.Днес купих и долях около 100мл спирачна течност и лампата спря да ми свети. Благодаря на колегите, които се отзоваха по темата.За миг не съм се съмнявал че всички сте пичове и успяхте да помогнете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...