Jump to content
Guest necentrovaniq

Аман от психопати

Recommended Posts

Guest necentrovaniq

Колеги,Омръзна ми от кретени,който не са на пътя да карат а да пречат.В неделя един с клио се опита да ме изжвърли от пътя да спускането на драгичево при положение,че карах с ок 100 при знак 60.намалих заради едно бмв на което шофера не знаеше пътя,а онзи ми се разсветка а от дясно имаше камион.мбв-то се прибра и тоя с клиото газззз и от дясно при положение,че бях пуснал десен мигач.като се изравни с мен и тръгна да ме избутва от пътя и да свири.добре че намалих....Мойта идея е нека всеки,който попадне на психар да описва ситуацията+номера на колата.Да знаят психарите,че има стена на срама.Номера на черното клио е CA0859MH :):D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми е писнало от такива КОМПЛЕКСАРИ, които си мислят че са велики и са сами на пътя....И....винаги някой им пречи! :) Затова вече в колата нося: нож, пистолет, бухалка и т.н. .... да видиш как бързо свиват крилете, като му размахам бухалката през прозореца! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

И на мен ми е писнало от такива КОМПЛЕКСАРИ, които си мислят че са велики и са сами на пътя....И....винаги някой им пречи! :) Затова вече в колата нося: нож, пистолет, бухалка и т.н. .... да видиш как бързо свиват крилете, като му размахам бухалката през прозореца! :D

А то нож и аз имам,но не е там номера.не живеем в камбоджа е...ти.п.п.Иначе помага на моменти оръжието.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затова вече в колата нося: нож, пистолет, бухалка и т.н. .... да видиш как бързо свиват крилете, като му размахам бухалката през прозореца! :)

Абе и аз имам пистолет, но не го нося в колата. Не бих застрелял някого заради това, че ми е отнел предимството. Не бих го вадил и да го размахвам ей така, да плаша гаргите с него. Хора, оръжие е това.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, пистолета е за самозащита....аз затова казах, че размахвам бухалката... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега по добре и бухалката да не размахваш че на се занае ония колко е луд а докато извадиш пистолета по-добре да не го мислам даже. А най-добре ще е да ги снимаме ако успеем и да ги качваме тук а ако можеше и на кат да ги пращаме щеше да е супер.А иначе колко такива идиоти има по пътищата не е реално дори не мога да ги изброя аз все пак и шофирам по цял ден това ми е работата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано нищо не разбрах. Колеги вие на война ли отивате какви са тез ножове, пистолети, бухалки :) !?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Честно казано нищо не разбрах. Колеги вие на война ли отивате какви са тез ножове, пистолети, бухалки :) !?

То си е война движението ни.За това предложих "стената на срама"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя съвет е следния псувай си в колата колкото щеш и прави път на лудия защото тоя луд може и теб да затрие. п.с. еми какво да се прави не сме всички капацитети

Редактирано от reddek

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последното мнение е написано толкова перфектно, че нищо не разбрах. Определено е за стената на срама:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То си има такъв сайт, ама не мога да го намеря... дето вписваш номера на автомобила, къде, кога и какво е направил и му се събират. Ама не мога да го намеря, можеш да видиш дали теб са те записвали :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Разгледах го. Виж ко пиши там:

 

Статистика

Статистика на причинителите на нарушенията въведена от потребителите на ROAD!BG

 

По марка

 

VolksWagen 17%

Mercedes 9%

Opel 9%

Audi 7%

BMW 6%

Ford 5%

Citroen 4%

Volvo 3%

Други 3%

Renault 3%

Fiat 3%

Toyota 2%

Peugeot 2%

Land Rover 2%

Hyundai 1%

Mitsubishi 1%

Chevrolet 1%

Seat 1%

Daewoo 1%

Mazda 0%

Rover 0%

Skoda 0%

Infinity 0%

Kia 0%

Nissan 0%

Honda 0%

Dacia 0%

Lada 0%

Alfa Romeo 0%

Wartburg 0%

Porsche 0%

Редактирано от lord_of_the_road

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бас държа, че повече от 15% от нарушенията на VW, са от Гоуфчета.... :D:punk: Май е трябвало да ги сложат в отделна графа, че така засягат другите хубави модели... :|

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Хондаджий или по друг начин казано и тези които карат Хонда също правят многобройни простотий.На 13.12.2009г, пътуваме от Велико Търново за София. Някъде малко след Севлиево, Хонда (светло сив металик, англичанка с рег РА....), изпреварваше доста агресивно и ако не бях намалил аз скоростта, нямаше да успее да изпревари цялата колона и щяхме да сме на прекрасен челен удар.Идиотите не се определят от това каква кола карат, а от малкото сиво вещество, което на такива явно им липсва:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

За това предложих да ги пишем тук номерата на идиотите....Пък и който ги намери вечрта пред някой блок да казва ако някой иска да си връща...... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...