Jump to content
Londoner

Как да пусна нова тема в купува/продава автомобил

Recommended Posts

Здравейте на всички хонда любители. Тази вечер се регистрирах и прочетох правилата на форума. Забелязах че не мога да пусна нова тема във секцията - купувам/продавам автомобил. Но за сметка на това в тази секция мога... Да не би да има някакво друго правило което не е толкова ясно написано??? Благодаря за вниманието!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това си пропуснал колега:14. Новорегистрираните потребители нямат право да пускат обяви в раздел Продава части и аксесоари и Купува/продава автомобили, докато не натрупат повече от 50 мнения!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички хонда любители. Тази вечер се регистрирах и прочетох правилата на форума. Забелязах че не мога да пусна нова тема във секцията - купувам/продавам автомобил. Но за сметка на това в тази секция мога... Да не би да има някакво друго правило което не е толкова ясно написано??? Благодаря за вниманието!

Здрасти колега,в правилата на форума ясно е написано че трябва да имаш 50 поста преди да можеш да пуснеш тема в КУПУВА/ПРОДАВА. Редактирано от kytila

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да имаш 50 мнения, преди да можеш да публикуваш тема "Купува/продава автомобил"...Колегите ме изпредвариха с отговора

Редактирано от velkoto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам чувството ,че почти всеки нов потребител който се регистрира си прави регистрацията колкото да си продаде автомобила...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам чувството ,че почти всеки нов потребител който се регистрира си прави регистрацията колкото да си продаде автомобила...

...и не само, около преди една година сумати народ се регистрираше само за да продава,е не става така Редактирано от georgivanov1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам 50 мнения и не продавам, събирам оферти за сивик 6 англичанка. Един колега продава във форума, но не ми се ходи до Варна и търся нещо по-тънко и простичко като за първи автомобил :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента има обява в купува/продава автомобили от съфорумец с 33мнения.Имало е и други такива,дори и с по малко мнения.Как става номера?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Не е "номер" просто е регистриран преди да се въведе правилото за 50-те поста! Виж дата му на регистрация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...