Jump to content

Recommended Posts

Здравейте на всички, благодаря предварително на отговорилите! Някой слагал ли е ЕЦУП28 на Б18Ц4 и ако е слагал как се е справил със следния проблем?Б18Ц4 няма датчик за налягане на маслото, а П28 е от така наречените малки Витеци от 92-95, които имат такъв датчик. Това по какъв начин може да се преправи?Този блок дали ще управлява правилно мотора?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бъркаш се колега Б18Ц4 си има датчик за маслото и е на същото място както и при другите мотори

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига да си го чипнеш P28-цата със таблица за B18C4, няма проблем.Проблема със vtec датчика на маслото, се фикс-ва като окъсиш пинчетата на ECU-то които са за този датчик, или някъде по инсталацията. При мен датчика ми е счупен, и съм си запоил кабелче на платката на ECU-то.ето и на кои пинчета е.http://i25.photobucket.com/albums/c76/denr...iring_92-95.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опс сега видях че става въпрос за втек сензора извинявам се за предишното мнение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за бързия отговор!Утре ще пробвам дали ще изгасне чека.Кой може да ми чипне блока с карта за Б18Ц4?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе не знам за P28 как седи случая, но на "моя телевизор" - за обд0 мога да изключвам от бина ецу'то въобще да не проверява за Vtec pressure switch. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нцъ , има да му спираш чека за топлина и за скорост .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...