Jump to content
iani qnkov

Може ли или неможе

Recommended Posts

Здравейте колеги тази тема я пускам с риск да се поизложа ,но като нямам кои компетентен познат да пшопитам се обръщам към вас.Та въпроса ми е дали е възможно да сложа на д15б2 глва от д14а4?!? :puke: Дано не ме храните много :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А идеята е ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може ! пък каква е целта никой не знае :puke::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миии понеже имам възможност да взема от една д14ка квото си пожелая тя е в движение и мн ми допада как върви смисъл по-добре е от моита има чипче нещо си там наи вече съм навит зарад пълната инжекция.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

амчи ти и на твоята си глава може да сложиш пълна инжекция :puke:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да де ма тази ше ми е без пари и питам дали ще мога да сложа ота д14та главата с компа и инжекцията? :puke:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре че не си намерил без пари глава от трабанче ......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре че не си намерил без пари глава от трабанче ......

хахахаха е ти направо го заби колегата. Сега сериозно колкото и да е без пари нали за смяната и настройката ще ти вземат пари. И няма да са малко. Смяна на глава, нова гарнитура, сваляне и слагане на агренаж, преправка на инсталацията щото д14-ката е на ОБД2 а ти си на ОБД0. Делко ще ти трябва най-вероятно (който е сигурен да потвърди) така че си е сериозна работата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре че не си намерил без пари глава от трабанче ......

лелеее колко сме остроумни,колега само питам нямам нужда от подигравки итем подобни :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може ! пък каква е целта никой не знае :D:cool:

амчи ти и на твоята си глава може да сложиш пълна инжекция :beer:

извинявам се че ти отговорих . повече няма да го правя ! винаги ми е било чудно защо хората питат нещо, като вече са си наумили какво да правят и си знаят тяхната. Явно си решил да си сложиш глава от 1.4 (това да ли има смисъл е друг въпрос важното е че е на муфта) , отговорих ти че МОЖЕ (за което вече съжалявам) и какво очакваш още ?? да дойда да ти го направя ? или ? ако се хванеш да почетеш малко ще видиш че във форума има отговори на всички твои въпроси. ако очакваш някой да почне да ти казва "сега хвани зелената жичка и я запои еди къде си" няма как да стане! Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ще стане главата но ще ти трябва и компа да вземеш от D14 и инсталацията но едва ли ще има голям ефект но за гимнастиката може да се пробваш. Мечтая си като някои новобранец в форума пише нещо да му се помага а не веднага да се почва с безсмислени отговори по теми те. пратете му линк от тема или по някъв друг начин се ще се намери някои философ да се изкаже към колегата ако имаш нужда от помощ в профила ми е телефона и скайпа ще помагам с кво мога и знам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти много колега това е отговора които исках :beer: А не сложи си глава от трабанче ако си намериш без пари :D Евала мерси много,ако имам нещо към теб ще се обръшам :cool:

Редактирано от войводата/cls

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега "терориста" ти отговори два пъти на въпросите, не мисля че е редно заради това че ти задаваш 3-и пореден един и същ въпрос и си е направил майтап да се държиш така с него.Сега по темата ти:Може да си сложиш глвата без проблеми, блоковете са едни и същи. Колегата имаше предвид това, че няма смисъл да сменяш цялата глава ( както беше казано не излиза много евтино, а ти усещам че това целиш ) ами да си сложиш само пълната инжекция. Този вариянт ще ти излезе по-евтино и със сигурност по-лесно.Ето малко теми ( можеше да използваш търсачката и да ги откриеш но виждаме че си нов затова този път ще помогнем )Тема 1Тема 2една странична тема но полезна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...