Jump to content
DamonHill

Дръжка за врата на английски Сивик 6г.

Recommended Posts

Здравейте колеги. Колата ми дойде от Германия с хлопаща дръжка на задната лява врата, а от една автомивка съвсем я разбиха. Може ли някой да ме светне от къде мога да се сдобия с такава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не се занимавай с втора употреба. Купи си нова дръжка, 68 лв струва.Просто това е голям недостатък на английските сивици. Цялата дръъжка е пластмасова и от времето като старее почва да се рони и се трошат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моите ги възстанових (една предна и една задна), защото са боядисани в цвета на купето, а и не ми се даваха 70лв. Чупи се обикновено пласмасовото легло на гайката, която държи дръжката към купето. Импровизацията е доизграждане на армирано легло за гайката от епоксидна смола и капронов конец - става лесно. За момента държат идеално, а играчката не е по-малка от смяната с нова дръжка, защото 95% от труда е по свалянето и монтирането на самата дръжка!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите двете са спукани,ноооо като гледам каква цена са ще мисля нещо!Тя тази златна дръжка струва колкото един амортисьор ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Draik, къде има нови дръжки по 68 лева? В Бултрако ли?Че там като знам как за една ламбда сонда ми поискаха 450 лева изобщо се съмнявам, че някога ще купя нещо от тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Бултрако по 60лв. в следващия век .....по 60 лв. са китайски ,корейски , турски и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина са толкова. Ако трябва да съм точен 69.60 лв.

Редактирано от Slayer

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, сега проверих по телефона в Бултрако - казаха ми цена 70 лева, но с поръчка.

Редактирано от мишо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... Браво и аз при положение, че имам същия проблем ще се наложи да прибегна до импровизация. Имам задна кора и капачки за предната броня за сменяне, но като гледам колко струват дръжките ми става лошо ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мда, сега имам и аз такъв проблем, на двете дръжки предните, проверих пак в Бултрако, но цената вече е двойна почти - към 120 лева ми казаха, което вече е наистина прекалено за една дръжка. Опитаха се да ме зарибят с някакви отстъпки, но скъпо идва, а втора употреба каквото намерих, все са поне малко пропукани, това им е слабо място на хондите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе пичове, да вкарам 1 идея - дръжките на англичанката не са ли като роувърските. А те гледам са метални.., т.е. може би по-здрави. А гледам са никел, гъзарийки такива. Че гледах май в 1 морга 1 416..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същите са, само дето не са метални!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...