Jump to content
KoziRock

Играят оборотите, свети BRAKE-LAMP

Recommended Posts

Здравейте ! Преди няколко дни си купих Хондичката и имам няколко въпроса .1 Като я запаля сутрин държи 2 000 оборота след което почва да припомпва до 1700 Така ли трябва да бъде или има проблем ? Иначе след като загрее държи около 800 постоянни.2 Лампичките на АBS - а на ръчната и още една на която пише BRAKE LAMP Къкъв е проблема ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За оборотите ти казвам че е нормално, така си загрява само недей да я юркаш. Аз примерно чакам като спаднат на 800-900 и тогаз потеглям, нищо че пак не е загряла напълно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виж на кво дередже са ти накладките и дали имаш течност

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей братле добре са си оборотите ама недей да я "припомваш" студенка че ще разтегне някой мускул :ghost: Нека си загрее колата и тогава,,,

Редактирано от WILDMAN

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...2 Лампичките на АBS - а на ръчната и още една на която пише BRAKE LAMP Къкъв е проблема ?

Честита ти хондичка и добре дошъл в клуба!Единият проблем е, че имаш изгоряла крушка на стоповете и трябва да си я смениш. Break Lamp загасва след първото натискане на спирачката ако се затваря веригата, т.е. ако светят и двата стопа. Ако имаш изгоряла крушка на стоповете ще продължат да светят Break Lamp и лампичката за ръчната, за да те подсетят да провериш и да я смениш :ghost:Другият проблем може да го разбереш като си направиш самодиагностика с окъсяване на буксата, която е зад централната конзола. Има доста теми из форума, потърси, а аз ако намеря линковете, ще го добавя тук.Виж тук: http://forums.hondabg.com/index.php?showto...iew=getlastposthttp://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=7373За антифриз, може да погледнеш тази тема или да пуснеш едно търсене: http://forums.hondabg.com/index.php?showto...%80%D0%B8%D0%B7 Редактирано от UniCorn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей братле добре са си оборотите ама недей да я "припомваш" студенка че ще разтегне някой мускул :) Нека си загрее колата и тогава,,,

Май не се изразих добре : ) Не я припомпвам аз сама го прави : )Гледах за срещите че всеки вторник на бензиностанция ЕКО на бул България сте си правили срещи ако има и за този вториник може и аз да мина : ) Редактирано от KoziRock

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове утре имам записан час в сервиза на Омбре за смяна на ролки и ремаци как са одзивите от този сервиз добре ли бачкат да не стане някое фалче че не ми се мисли : ) : ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там хонда не са виждали :cool: Спокойно всичко ще е ОК

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам кой антифриз е най-добър за хондичката парите не са от значение важно е качеството ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове утре имам записан час в сервиза на Омбре за смяна на ролки и ремаци как са одзивите от този сервиз добре ли бачкат да не стане някое фалче че не ми се мисли : ) : ?

най добрия сервиз в софия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече разбрах това и за напред само там ще я обслужвам ! Сега въпросът ми е за Антифриза : ) Искам да знам кои е най-добрия антифриз за хондичката : )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а на мен постоянно ми свети ABS ,а BRAKE LAMP и тази за ръчната ту светят ту не

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...