Jump to content
darius

Законова граница на алкохола!

Законова граница на алкохола!  

205 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Към колегите, които подкрепят 0.00:Ако утре ви спрат за проверка и вие самоуверено пристъпите към дрегера с мисълта, че от три дена не сте близвали алкохол, а ви покаже 0.30, тогава ще се разделите ли с книжката си, докато недоумявате откъде са се появили тези промили?Хем трезвени като водопроводна тръба, хем без книжка?Моля ви, не издигайте лозунги, а помислете, преди да ми отговорите.Успешен ден и весели празници.

Редактирано от Fido Dido

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз лично си позволям да изпия две големи бири и да карам, спирали са ме 2 минути след втората била и на дрегера отчита 0.2 промила и аз съм си напълно трезвен (случвало ми се е 2 пъти), Тия дето казват че нищо не близват, да се изповядат и да си лягат! Нормално е човек да отиде с колата си на среща с приятели и да изпие 1 бира, и да не му отнемат книжката за това. 0.5 е перфектна граница, който е решил да я премине си е за негова сметка. Не си мислете, че положението по българските пътища ще се подобри ако стане 0.00

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако утре ви спрат за проверка и вие самоуверено пристъпите към дрегера с мисълта, че от три дена не сте близвали алкохол, а ви покаже 0.30, тогава ще се разделите ли с книжката си, докато недоумявате откъде са се появили тези промили?

Теория на вероятностите, а стига с това "АКО".Не може да ти покаже 0.3 ако не си пил.Духаш наново.Кръвната проба, ако се заядат ще те оправи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам дори сироп за кашлица да си пил може да покаже положителна стойност. Да не говорим за "пияните вишни".0.00 е глупост, може да съм пил преди повече от 24 часа и пак да съм с положителен резултат. Заради това един коефициент на сигурност 0.5 е добър. Катастрофите не стават заради шофьори на по 1 бира. Случват се заради кретени на по литър ракия.Плюс това е доказано, че в малки количества алкохолът има положително действие върху мозъка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теория на вероятностите, а стига с това "АКО".Не може да ти покаже 0.3 ако не си пил.Духаш наново.Кръвната проба, ако се заядат ще те оправи.

Теория на вероятностите ще бъде, когато изпия половин литър водка и ми отчете 0.3.Хайде, леко хипотетично да разгледаме следната ситуация.Аз съм изпил три бири и ме хване патрул еничари. Дрегера ми показва 0.85.Искам кръвна проба, но не ми е позволено да карам автомобила си до лабораторията и аз го паркирам на разрешено за целта място. Ако патрулката ме закара до лабораторията - губя, но ако ми кажат - оправяй се, като си толкова отворен - плюя си на петите и в лек свински тръс отивам до местолаборанстване на посочения от еничарите адрес.При кръвна проба ми показва 0.425.Законова граница. Еничарите остават на сухо.По-интересно би било, ако вместо се занимават с кокошкари като нас - на по две бири, да се занимават със "звезди" като Ставийски - не на една или две бири - и с още сума ти народ, дето трезвени, ама с пистолет в главава ти крадат колата.С камиони - без изправни спирачки, дето убиват с десетки, но - трезвени тираджии, дето си мислят, че в Бг всичко им е позволено, щом са турци или румънци, с надрусани до козирката копелета, дето кокаина ги прави безсмъртни и се хилят истерично, когато преминават на червено, но кво им пука - те са с джип с хиляди системи за сигурност....Та в целия този безумен цирк, човек да не изпие една бира, щото бил потенциален убиец?!Хайде, моля ви се.П.П. Пак ви казвам - когато някой, който има какво да ми каже - моля - на разположение съм!Успех и весели празници!!!П.П. Историята по-горе не е хипотетична.

Не може да ти покаже 0.3 ако не си пил.

Убеден ли си в това? Редактирано от Fido Dido

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябва да е 0.00 че иначе всеки се отпуска по добре без нищо отколко с 1 пиене !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябва да е 0.00 че иначе всеки се отпуска по добре без нищо отколко с 1 пиене !

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...