Jump to content
iani qnkov

без малко птп

Recommended Posts

Здравейте колеги сега ще ви разкажа днес какво щеше да ми се случи без малко :) Значи карам си аз по цариградско преди горублянско ханче с служебната барака,пежо партнер,и кво става нещо ми привлече окото в насрещното поглеждам и гледам на един пич от форума хондата една оранжева купе имаше тема за нея в проекти с дигащи врати оранжево и черно е колата,и така се загледах че по едно време поглеждам и пред мен на някво супер малко разстояние един зил военен :) спирачкиииииииииии като карах с 80 без малко.....на косъм!Та така с тия хонди съм се побуркал вече,тва моито маи бие на болестно състояние,колеги вие имали ли сте някакви подобни случки или приключения заради заглеждане по хонда :) Поздрави

Редактирано от iani qnkov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аэ съм имал...особено по тия дет са 1.80 високи,88-89 набор със спортно окачване и джанти 19-ки :lol::hondarulez::lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално е като се види някоя по направена особенно :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От опит - много е болезнено да се натресе човек ходейки пеш в стълб на уличното осветление! :) - като видиш джантите и ти се приисква и раздувките на задните калници да огледаш и... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-точно от амортисьорите и към задните подкалници :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ведньж щях да се натреса в задницата на градския транспорт ,при това беше СПРЯЛ, :) заради младите генерацийки :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е..... Аз също много се заглеждам по Хонди (коли :yes: ), даже им махам на всички, но за жалост те ме гледат стреснато...не се намери някой, който да ме поздрави. :dry::P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и при мен е така,интересно е как се заглеждаме с непознати колеги хондаджии на пьтя,като котаци

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...