Jump to content
kalmara

Към всички градове с Кауфланд

Recommended Posts

Колеги, познавам едно малко момиченце което пощуря като го видя туй куче в Кауфланд. :)Порблема е, че докато се наканя да ида да взема едно те се разпродадоха адски бързо. Миналата година също е имало, но отново е имало малко поръчани бройки и бързо са се разпродали.Имам лична молба към всички колеги, в чийто град има Кауфланд ако пазаруват често там или просто имат възможност да наминат да огледат дали има при тях. Ако някой пък има връзки с някой управител и може да се заръча още по-добре. :)Кучето е просто огромно - близо метър от земята, много светло кафяво, имаше същия модел и мечка, но тя не е готина. :) При нас се намираше малко преди площадката, предвидена за опашки на касите.Ще бъде коледен подарък, но колкото по-рано се провери, толкова по-добре защото може да се изкупят бързо и при вас.Мисля, че беше около 40лв, но колкото и да е ако някой намери туй животно ще съм му много благодарен ако ми вземе едно да ми го изпрати с Еконт. Ако трябва ще преведа и предварително парите, просто нуждата е жизнена за коледната радост на туй лапе. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п. Сега се сетих да отбележа - първо прегледайте който може, и ако има при някого, нека пише в темата - да не стана така, че да се купят 5 кучета, да зема едно, а останалите да си ги бият колегите от главата. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, КолегаАз утре ще огледам в нашия Кауфланд да видя как стоят нещата с това кученце. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега,утре жената ще иде провери(Пловдив) дали има.П.С:Ако има направо с 3G-то най-добре ако дадеш тел :)

Редактирано от kytila

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

постни телефон каот отида утре или другиден да ти се обадя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви, колеги. Това май е по-добрият вариант, който го види да ми удари един тел, аз на първия ще кажа "взимай", пък на останалите "благодаря". Можете да ме намерите на 0895/12-65-59.Още веднъж, благодарско за бързите отзиви! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаме анонимно включване от колега, който така и не разбрах дали е регистриран и как му е ника, каза само че чете форума и се събира с хондаджии ... но както и да е, кучето е закупено и е прието в "Еконт" за утрешното разносване. Очаквам дядо Колето да е тука утре към 9ч. :hondarulez:

 

Благодаря на всички отзовали се колеги, и най-вече на Калоян от Русе! :lol:

Ей на тва му викам аз задружно семейство...още в 11ч. човека ми се обади, че е в Кауфланд - хванахме последната бройка. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...