Jump to content
Wolfcry

Наказателно постановление

Recommended Posts

получих по пощата че имам писмо, взех го срещу подпис. вътре наказателно постановление от община Пловдив от кмета! глобяват ме 50лв и трябва да се плати в седем дневен срок в касата на общината. глобата е за спиране на непозволено място.на някой известно ли му е, дали тези пари се начисляват към данъка примерно, ако не се платят ? дали има някакви лихви и такива неща ? с две думи - ако не ги платя какво ме чака ?не се оправдавам, спрях на радиото и телевизията ( който е от Пловдив знае ), тъй като наистина имах много спешна и жизнено важна работа, известно ми е, че не е разрешено, но нямах избор. обясних спокойно на общинския полицай за какво става дума, той рече, че не го интересува - аз си тръгнах и отавих колата. благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питай някой полицай познат ако имаш. На кого са написали фиша? Ти подписвал ли си го?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като се върнах той ме чакаше, акт е, не е фиш, но не е от КАТ, а е някакъв общински. подписах се да, и двамата знаехме, че аз съм грешния, но нямах избор.всички сме шофьори тук, се на някой предполагам му се е случвало такова нещо, а и полицаи си имаме :) дано някой знае нещо ? благодаря

Редактирано от Wolfcry

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой нещо ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,ще ти отиде към местни данъци и такси и ще ти се води там :thumbs1: Глобата е от Кмета и отива в Общината.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време бях 1 месец командировка във Варна. Написаха ми 3 акта. Пак от общината и пак за неправилно паркиране. Не ги платих тогава. Но по-късно като си обявявях апартамента в моята си община, ми излязоха с лихвите. Не знам сега дали има някаква промяна, но и да има, по-скоро би била в посока на централизиране на информацията между институциите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...