Jump to content
harabijta

Отказа ми централното

Recommended Posts

Помощ колеги отказа ми централното.Колата е 5та седан,няма аларна.Онзи ден отключих и не се отвориха другите врати.След това сработи един два пъти след което тотално отказа.Кажете къде да търся че ми писна да заключвам толкова много врати.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

провери си бушоните самнявам се из веднъж всички да са се счупили

Редактирано от войводата/cls

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В такива случаи се радвам, че съм с две врати - пресягаш се, щракаш, после слагаш ключа на твоята врата и изчезваш... :dry:Иначе на въпроса - моя модул за ключалките се намира някъде в шофьорските крака между бушоните и страничния панел, не помня и аз от де го изкопах, но като го отворих вътре от някъде беше проникнала влага - имаше нагоряли писти и един изгорял ценер.Иначе симптомите се явиха малко по малко - първо дясната врата заключваше от време на време, после спря въобще, след това лявата почна от време на време, накрая и двете спряха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен с 5г седан модула е в шофьорската врата - също провери куплунга където минава снопа кабели от вратата към купето, ниско долу на вратата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявах се да не разглобявам вратата щото скоро и правих шумоизилация но маи ще се наложи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен се беше прекъснал захранващия кабел точно до куплунга на вратата.(преди да разглобяваш вратата провери ходи ли ти ток до куплунга от външна страна)

Редактирано от djiga

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... скоро и правих шумоизилация но маи ще се наложи.

Явно тогава нещо си повредил :) Редактирано от georgivanov1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблема е решен но се оказа доста заплетена схема.Оказа се че централното е слагано отпосле и като всяко нещо което не е оригинал си дава дефекти.Едната от управляващите машинки спира да дава сигнал и блокира другата.Решението беше просто да извадя една от задните които не командват заключването и да я сложа отпред.Отне мо доста нерви но пък се справих сам и спестих обясненията на някои прегладнял еладжия които чеше и да ме одере жив за нищо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...