Jump to content
boqnkov

Тропане отпред отдясно

Recommended Posts

Здравейте, колеги. Знам , че без сервиз едва ли ще се размина, но моля ако някой знае какво може да е , да сподели. Като карам по паваж или мина през шахта отпред отдясно си тропа. Какъв е най - вероятния проблем и най - болното място на англичанките по окачването и евентуално колко горе долу ще ми струва. (да се подготвя психически.... и финансово също) Благодаря на отзовалите се.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бретле и аз имам една англичанка с подобен проблем само ддето тропането се чува от ляво в педалите и се оказа разбита втулка на реиката рециклирането на реиката + работата 300-350 лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен също тропаше доста време, само че от дясно докато вчера почна да дрънчи метал в метал. Качих се на повдигач видях ,че тампона на стабилизиращата щанга е избягал смених го с нов и след 10 мин. работа пътуването ми беше много по приятно :D Погледни твоите как са ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега мисля, че и аз имам същия проблем, може ли да ми кажеш колко ти излезе този тампон и мога ли сам да разбера, че този тампон е за смяна, защото гледах, но не можах да разбера.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бретле и аз имам една англичанка с подобен проблем само ддето тропането се чува от ляво в педалите и се оказа разбита втулка на реиката рециклирането на реиката + работата 300-350 лв

Смяна на втулка на рейка струва 300-350лв? :D Че тя цялата струва толкова на старо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега мисля, че и аз имам същия проблем, може ли да ми кажеш колко ти излезе този тампон и мога ли сам да разбера, че този тампон е за смяна, защото гледах, но не можах да разбера.

Аз го разбрах много лесно просто липсваше :) Цената му в интерес на истината не трябва да е повече от 10 лв за 2-та ( продават се комплект ).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега може да имаш разбит кормилен накрайник ,ако имаш стабилизираща щанга ,биалетките може също да за заминали и там да идва този шум. Отиди на предница (тук в Шумен е безплатен прегледа казват ти какво има какво няма и така) ,но не знам дали в твоя град е така , отиди и ще ти кажат без да се гадае тук. Успех П.с. а относно рейката ако е скапана ще чуваш чукания във волана когато минаваш по павета, неравности и черни пътища с камани..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега, не усещам чукане във волана, така че се надявам да мина по - тънко. Мерси за съветите тези дни ще ида на сервиз и ще споделя какво е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми,колега ако е накрайник да е от 20-40лева а биалетки мисля че за същата сума може да се здобиеш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...