Jump to content
Tokyo

Паяк на в оборотомера и километража.

Recommended Posts

Здравейте колеги отново аз съм с най-странния проблем.Става въпрос за 6ген.Сивик 2000г.Влезнал е от някъде паяк вътре в километража и оборотомета и не мога да го махна.Дразнещо е защото се мята по стрелките на оборотомета,километража и бензина.Не умира вече 6-ти ден,а и да пукне пак вътре ще остане.Лошо.Дано да не вземе да пуска паяжини вътре.Видях тук как се сваля таблото с уредите,но никъде не намирам как се вадят самите уреди един по един иначе не мога да стигна до него да го махна.Ще чакам още няколко дни да се махне сам макар да не виждам процеп откъдето може да влезе и излезе,ама щом е влязъл значи има такъв.Някой от вас сменял ли е уред и знаете ли как да отсраня един от трите за да бръкна между уредите и стъклото и да махна гадината?Поздрави на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не се притеснявай, таблото се разглобява много лесно. След като го свалиш, сам ще видиш как се отделя стъклото от основата. Няма нужда да се махат уредите. Свали самото табло и съм сигурен, че и сам ще се сетиш. Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D:P колега, пусни една оса в колата и глей паяка как ще се изпари с включен витек :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нераглобявай таблото колега .паяка сам ще излезе .Аз имах муха при уредите точно бях решил да пръскам с мухозол и тя напусна убежището :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не се притеснявай сам ша си отиде ,цяло лято имах паяк/ много нагъл/на дясното огледало и всяка сутрин имах оплетена мрежа ама кат стана студено си тръгна :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле колега разсмя ме искренно!Наистина това е най-странния проблем!Просто си го представям на стрелката но оборотомера какво мятане ще става! :huh: :huh: :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

измисли му име аз си кръщавам всички гъдини които се пъхат в колата ми.Мноо им допада марката и са возят чак до момента с прахосмукачката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...