Jump to content
borko 30

Акумулатори в Добрич

Recommended Posts

Значи колеги ,акумулатора ми е гаранционен -монбатско лайно на 1 година но нещо се ебават тез тука от гаранционното и изкам да го сменя с нещо сигурно и качествено!!!Той е от тез високите дето почти никъде ги няма та молбата ми е да ме насочите в добрич към магазин с качествени акумулатори дето да има и тоя размер и да са добри че като не запали излагам марката хонда пред блока пък отделно дет се насирам от яд към тез Л*****И МОНБАТИ Ей само да си намеря хубав акумулатор и обещах на колегите да им купя по един голям чук и да го блъскаме тоя докато стане на пихтия и запомнете братя -НИКОГА МОНБАТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....ами в Добрич нали има завод за акумулатори ;) ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Bosch Silver вече 4-та година,това е истината за мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То има завод в Добрич ама нали точно той бълва тез боклуци монбат.То и на магазините се такива виждам тука и затова рекох да разпитам из форума точно от този модел дали има някъде в добрич ама да са стока не монбат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега потърси си правата след като имаш проблем с гаранцията - КЗП бързо и ефикасно само с 1 email:)

Редактирано от lyubobg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има специализирано магазинче за акумулатори.Казва се "АКУМУЛАТОРИ" :PТам, можеш да ги разпиташ и те ще ти обяснят какво, защо и т.н. Разбират си от работата.Магазинчето се намира ..... като тръгнеш по булеварда от болницата към стара къща, гледаш в дясно и малко преди заведението "Лайф" (в градината), има 1-2 магазинчета за авточасти и третото е за акумулатори.

Редактирано от swift

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тоз магазин го знам намира се на ъгъла с ген колев и булеварда като приземен етаж на едно блокче ,само че мисля че те също са представители на нашия завод и имат само монбати като за мойта кола ,западни марки дали ще имат или ти казваш да ги питам тях като хора от бранша къде в града има маркови и такъв модел

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тоз магазин го знам намира се на ъгъла с ген колев и булеварда като приземен етаж на едно блокче ,само че мисля че те също са представители на нашия завод и имат само монбати като за мойта кола ,западни марки дали ще имат или ти казваш да ги питам тях като хора от бранша къде в града има маркови и такъв модел

Ами да, с питане става.Не съм сигурен какво имат, защото бях при тях за замерване, но понеже се занимават с това едва ли ще те върнат без отговор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,Аз отдавна спрях да пазарувам каквито и да е части от Добрич.Моят съвет е да се поразходиш до Варна и ще намериш доста по-голямо разнообразие и по-хубави цени.Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След поредната рекламация ми зеха 6 лв и акумолатора бил пушка ;) викам я го замери -той малко над червеното и в бялото ,викам що не е в зеленото -той вика не виждашл и в зеленото е бе ;);) Бахти историята ;) След разпитване установих че няма такива акумулатори с тоя размер освен монбат в добрич!Бахти лайняния град а ;) Няма откъде да си куя акумулатор !Тоз ми вика че акуто е много добре!От 95 година съм сменил няколко коли и акумулатори и не съм имал пробеми обаче тоз нашия човек ме изкара че не разбирам аз нищо ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ела до Варна и си вземи една Варта. Аз преди 2 години си го взех и досега никакви ядове. Цената му беше 132лв и ми изкупиха стария за 6лв. Магазина се намира в локалната уличка успоредна на Владислав Варненчик малко преди автогарата (ако се движиш посока центъра към автогарата).Поздрави и успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А има ли все пак някъде акумулатори маде ин джапан дето беше питал един колега и да ни е мирна главата ;) Значи от как съм зел хонделата само квото тък в българия съм сменил ми прави проблеми-бойкот към монбат и всички ментарлашки части за хонделите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...