Jump to content
competition

Моля за малко помощ

Recommended Posts

Искам някой ако е сменял задните тампони на 4-5-6 генерация и ги е заместил с марката Moog или RBI да драсне два реда дали биват ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RBI - биват,няма проблеми.На MOOG съм малко скептичен като цяло,конкретно за тези тампони нямам наблюдения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не пускам нова тема, ще попитам тук. Извиянвам се, че малко измествам първоначалната тема в друга посока, но заглавияето отговаря на моето питане (както и раздела).Тампоните на 6ген. сивик еднакви ли са на англичанките и японките? Става дума за тампоните по ходовата част и двигателя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

задните големи тампони са еднакви !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моята са сменяни, по-точно само единия "тампон" с RBI и близо 2 години не е мръднал. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с MOOG, вече половин година... не са мръднали за сега. Взех ги на тази марка щото ми бяха на далавера. По принцип MOOG не са лоши, но ще видим... Стават и на англичанки, но мисля че само големите тампони..

Редактирано от Player101

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние си говорим, но колегата отдавна сигурно си е решил проблема. Но все пак информацията може да е полезна за други колеги.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да благодаря аз трябва да сменям тампоните и незнаех какви да сложа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз тоя зор го решавах три месеца... това да сложа - онова да сложа, това да поръчам - онова да поръчам, после при тоя майстор при - оня майстор, исках всичко да ми е уредено и накрая си я вдигнах на един подемник запретнах ръкавите и така :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...