Jump to content
Николов

15.11.2009 - Катастрофа с мотоциклет - Варна

Recommended Posts

Народно Дело - най-много са уцелили, навсякъде само си измислят тъпите журналисти

 

Линк към тема в Тунинг-а

 

Моля не трийте, а прочетете!!...както любителите на моторите, така и на автомобилите, защото може да се случи на всеки ...

 

Момчето не е рокер, а най-нормално момче запалено по моторите...Тествал е новия си мотор и е заваляло...100% е карал и бързо, не споря... Навсякъде пишат, че починал или на път за болницата или в шоковата зала, а истината е, че е обезглавен в мига в който се удря в мантинелата... И е на 22 години ....

 

Ще копирам мненията ми от другаде, че наистина не ми се пише пак

 

Цитат от Тунинга

 

Стига сте говорили глупости, трагедията за семейството е огромна, ако все още може да се нарече семейство ...Момчето е син на наше приятелско семейство, много добри и мили хора, и е единствено дете... Отишъл е да тества новия си мотор... При падането, директно е обезглавен от мантинелата ...След като съобщават новината на майка му (била е на работа), тя е скочила с главата надолу от прозореца на офиса от втория или третия етаж (9-10 метра), тя в момента е на командно дишане, което по всяка вероятност утре ще бъде изключено, защото след операцията се вижда, че в главата и няма вече мозък, а пихтия....

 

Мога да кажа само... СБОГОМ, ПРИЯТЕЛИ :lol:

 

 

Аман от скорости и изпълнения.........

Замислете се за семействата си, ако не за друг...... Редактирано от Николов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лека му пръст на човека,но явно така е било писано да се случи.Лошите неща не питат когато идват но когато вземат да се пускат по форумите с цел образоване е малко гадно колега надявам се да се съгласиш с мен.Моите съболезнования на блиските на починалия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам кое му е гадното, пуснал съм го да се замислят всички много "бързи" по улиците...момчето и майка му са ми близки на мен и на моето семейство...Не съм се регнал специално за това тук, ако това имаш предвид..Просто не пишех, а само четях

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам кое му е гадното, пуснал съм го да се замислят всички много "бързи" по улиците...момчето и майка му са ми близки на мен и на моето семейство...Не съм се регнал специално за това тук, ако това имаш предвид..Просто не пишех, а само четях

Далече съм от мисълта,че сте се регнали само за да споменете скръбната вест.Когато един "бърз,, си няма в главата и 200 теми да има като тази акъла няма да му доиде.п.п.Не помня в коя страна беше на магистралите има големи биобордове и там отчитат броя на загиналите до момента от деня.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както са казали хората:По добре 15 минути по късно отколкото 60 години по рано:bash:Бъдете разумни и внимателни на пътя:lol:

Редактирано от wishmaster_333

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е там където си мисля малко след Слънчево пътя има няколко неравности и въпреки ,че е прав е доста опасен.Kаквото и да си говорим обаче момчето си е отишло. Дано да е последния за тази година. Съболезнования за всички близки!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...голяма трагедия е случката първо сина после и майката.Ако децата не мислят за себе си нека помислят за това какво причиняват на родителите:angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...