Jump to content
Cosmos

Има ли някой от Пазарджишкия РЕГИОН ?

Recommended Posts

Не се крия :angry: малко ми е далечко от велинград съм, ще гледам да дойда в скоро време :(

ще се радваме да се запознаем колега и дано доидеш по скоро да огледаме новата ти хубавица :D :D :P поздрави :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми като ти е далечко да земем да дойдем някои ден ама намери некаде нощувки по на танко и забери 10 мадами и сме в велинград :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми като ти е далечко да земем да дойдем някои ден ама намери некаде нощувки по на танко и забери 10 мадами и сме в велинград :angry:

мрасник не стига че на тънко ми и 10 мадами :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ае ае тои си зел хонда 2009 година далече му било ще и разкара малко новите гумета :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за това предложих на белмекен има 30 см сняг и не е чистен тъкмо да и пробвам гуметата :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за това предложих на белмекен има 30 см сняг и не е чистен тъкмо да и пробвам гуметата :cool:

хаха аз с мойте сликове съм само за там :D хаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре питам кво праим в неделя? :):D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля че ако се докарат повече леки жени ще има по голям интерес за срещата...ама това си е мое мнение :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля че ако се докарат повече леки жени ще има по голям интерес за срещата...ама това си е мое мнение :D

колега не само ти така мислиш,дори само и едно обещание да им напраиш пак ще сварши работа повярваи ми аз сам го пробвал :D :D :D :D :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха анчо пробвл си ти. В неделя в 16.00 на техномаркета :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уредихте ли жените :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре няма да мога да дойде,че ще хода до София и ще се прибера някога вечерта :confused: Пожелавам ви приятно прекарване утре :starwars:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз трагвам момчета кам техномаркета аи до скоро и да доидете много този пат.. :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз паля самолета и тръгвам ще доведа 4 птички под наем 10лв за 10мин :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци ае тази неделя да се сабираме 16.00 на Техномаркета :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци ае тази неделя да се сабираме 16.00 на Техномаркета :P

сажалявам момчета ама аз ще пропусна тази седмица щото ще съм в софия,приятно искарване ви жилая и дано да се саберете повечко сериозни хондаджйи :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

весела коледа на пазарджишките хондоманияци,пожелавам ви много здраве и само хубави моменти с хондичките ;):) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите пичове:D От Пловдив се организираме да се разходим до Пищигово ! Предполагам ,че към 13-13.20 ще сме там !Ако искате можем да си направим една индивидуална ХОНДА СРЕЩА там!Помислете си:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове аз тая седмица ще пропусна :(:dry::dry::(:(:(:):D:tease::tease::tease::tease::tease::tease:

пичага ти винаги пропускаш :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите пичове:dry: От Пловдив се организираме да се разходим до Пищигово ! Предполагам ,че към 13-13.20 ще сме там !Ако искате можем да си направим една индивидуална ХОНДА СРЕЩА там!Помислете си:dry:

то хубаво ама като гледам штее много лошо времето тази неделя но пак какво може и дасе получи аз сам там поне за сега незнам какво ште кажат другите колеги от пз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква писта ви е подгонила бе навън вали ... ще ви чакам в 4 на техното ако някой реши да доиде пак добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи на пистата имаше около 7 8 коли а пред техното 2 за което се радвам :huh::bye: повече едвали ще дойда на среща :yawn::tease: кво ви става на всичките уеее :):P едни пишат че ще дойдат пак не идват :) други идват пак не пишат :) :) най на края никой не идва :sad2: така като гледам няма смисал от тая тема :ban: по добре модераторите да земат да я изтрият ЕДНА ПТИЧКА ПРОЛЕТ НЕ ПРАВИ АМА И ДВЕ ПАК НЕ ПРАВЯТ :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алекс аз и ти нали направихме лафа другите да правят каквото искат и аз повече не мисля да ходя никаде :tease: Несериозници

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,не се сърдете на съгражданите си!Сега е време в което почти всички са ангажирани по празниците пък и да не забравяме,че е криза и то истинска за много от нас! На Пищигово беше същата история,при положение че всеки път има поне по 30-40 коли , този път само 10-ина,като изключим местните 3-4 коли които бяха за 1 час и си отидоха като видяха ,че няма нищо интересно!Като гледам след новата година се очартават още 3-4 месеца по-лоша криза от сега! Дано до лятото да се пооправим малко! Успех на всички и весело искарване на новогодишните празници,поне до колкото е възможно:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че досега съм присъствал, ама според мен 1 път месечно е достатъчно...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде де ... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май нема тука живи хондаджий,много барзо се нарадвахме на срещите ;):D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май нема тука живи хондаджий,много барзо се нарадвахме на срещите ;):D;)

да така е нема вече срещи ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове криза е нема нет нема пари нема газ

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това не пречи да обсъждаме курвите и тук :);):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това не пречи да обсъждаме курвите и тук :) :) :D

така е ама като нема срещи нема кво да се пише и коментира :D:P много ми е гадно че няма срещи няма гонки и тем подобни занимания сварзани с хондетата :) :) :lol::D :Dчак не ми се говори и за курвета..... :P Редактирано от CRX

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаме си и предател на клуба който мина от раждивите :D хаха ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаме си и предател на клуба който мина от раждивите :) хаха !!! :P

нема бе спезов той само заради парите които саму дали горница :angry::fun:;) иначе си е по душа хондаджия, пак и като нема вече сериозни хора за збирки човека е рещил да смени малко клуба :fun:;):lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаме си и предател на клуба който мина от раждивите :) хаха :yes::P

нема бе спезов той само заради парите които саму дали горница :yes::);) иначе си е по душа хондаджия, пак и като нема вече сериозни хора за збирки човека е рещил да смени малко клуба :yes::);):lol: :lol:
Хахаха Анчо споко като дойде на Пищигово да го накажа малко с Д14 ката пак ще си купи Хонда :) хаах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо темата доста се отнесе към дъното дайте малко да я посъживим. Това че не се събираме на техномаркета не значи че не можем да си лафим тука :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове утре съм по пз, да регистрирам новата любов.0883 302 991 ми е номера, някой ако има мерак да направим лаф-а да звънка. предполагам че ще съм в пз от 12 до към 18-19.

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове утре съм по пз, да регистрирам новата любов.0883 302 991 ми е номера, някой ако има мерак да направим лаф-а да звънка. предполагам че ще съм в пз от 12 до към 18-19.

видях те-от къде изкопа това зверско купе,дай малко яснота,и на тоя мърляв циганин в КАТ колко кинта му даде,ако бях дошъл малко по-рано и номер хубав щеше да ти вземем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мърляв циганин в КАТ ????????????? вие в мвр-то как сте?????????????????????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...