Jump to content
Cosmos

Има ли някой от Пазарджишкия РЕГИОН ?

Recommended Posts

Еми кажете вие при нас отново вали сняг незнам преи вас дали вали но не пречи казвате кога и идвам и аз !!! Поздрави Панагюрище

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах среща ли ще организирате бе... :) браво браво ще следя с интерес развитието :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даите да си набележим една дата и да се събереме !!! Честита Баба марта колеги :D:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ми няма да е зле да направим една среща,от доста време не сме се събирали всички.

ами организатора ви е много слаб,язък където се натискаше да е организатор :Д беше напълнил целия форум със спам :Д СРЕЩИ НА НАЦИОНАЛНАТА :guns::tease::tease::tease::honda: Редактирано от ostrilkata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами организатора ви е много слаб,язък където се натискаше да е организатор :Д беше напълнил целия форум със спам :Д СРЕЩИ НА НАЦИОНАЛНАТА :guns::tease::tease::tease::honda:

А бе "Приятелю" няма да ви събирам като овце бе :) всеки да се оправя самосиндикално и никого не съм карал да казва аз да съм организатор ;) като толкова много знаеш защо ти не организираш 1 път в живота си нещо пък да видим какво ще излезе а ? Да видим кой ще дойде и кой не. Ама е лесно да е плюе по другите... Така, че като организираш ти среща (поне 1) можеш да говориш кой е слаб и кой не ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Мисля,че тези хубави слънчеви дни не са за изпускане. Предлагам на 29.04.2012г. да направим една среща. Надявам се ще ме подкрепите... Мястото е Пазарджик на паркинга на Техномаркет. Кам 11:00/12:00. Очаквам и други предложения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Мисля,че тези хубави слънчеви дни не са за изпускане. Предлагам на 29.04.2012г. да направим една среща. Надявам се ще ме подкрепите... Мястото е Пазарджик на паркинга на Техномаркет. Кам 11:00/12:00. Очаквам и други предложения.

Там съм с Тойодата :Д

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Мисля,че тези хубави слънчеви дни не са за изпускане. Предлагам на 29.04.2012г. да направим една среща. Надявам се ще ме подкрепите... Мястото е Пазарджик на паркинга на Техномаркет. Кам 11:00/12:00. Очаквам и други предложения.

Там съм с Тойодата :Д
Изглежда ще сме само двамата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм там с бавната ми ХОНДИЧКА :Д :Д :Д

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм от Велинград ,но бих се присъединил , Кажете ден и място :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колегите от пазарджишкия регион ако някой е навит и иска да се съберем аз съм за:P дано се съберем някои ден от пз. окръг да полафиме:):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A бе, а пътя към Юндола много ли е зле?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не добре е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде момчета, стягайте куфарите скарите и в петак да се чака ме на Калояново на палатков лагер с бира и паржолки. Кой ще ходи даите да се организираме и да ходим заедно.Аз в петък към 7 сигурно ще трагна може и по касно зависимост как стоят нещата в работата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кире кирее ... кире жалко за машината.. Мисли ги събери в града да пием сокчета нещо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци днес се събрахме няколко хондаджии и решихме да ви предложим примерно за другия месец да кажем 4 ноември (първата неделя от месеца) да се съберем някъде в Пазарджик ?? :) казвайте има ли желаещи и ще се видим ли ? :):ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 от мене,днес се видяхме ще се радвам ако пак се съберем :P

Редактирано от dancho9991

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както кажете като гледам ще сме мъничко, ако нещо да се съберем сутринта, че след обяд ще се прави бегачката :P който има желание е добре дошъл да помогне :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, то имало срещи и в Пазарджишко.Ех та съм ви изпуснал.Ще следя темата и ако има организация мога и аз да се весна да ви видя какво правите, много рацер не си падам ама обичам зрелищата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не знаех,че тук има такива срещи ... Сега вече ще следя и тая тема,та ако има нещо да се съберем да се видим :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такамм :) предлагам сбирка на 30.03.2013 :) в 13.00 часа на Техномаркета пътя за Пловдив :) ако има съгласни да казват :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амм малка корекцийка решете събота или неделя да е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има ли хора, които ще пътуват в Събота към националната. Дайте да се съберем ако нещо и да тръгнем заедно :)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има ли хора, които ще пътуват в Събота към националната. Дайте да се съберем ако нещо и да тръгнем заедно Публикувано изображение/>

 

Сборен пункт, час, маршрут? Имаш ли идеи? Не съм го решил на 100%, но ако ходя ще мина през Цалапица и някъде към 10-11ч. да съм там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По последни сведения се събираме в 10:00 на битака. От там минаваме през града и към пистата :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде къде са pz хондите ?

Редактирано от paRADOx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз това се питам...няма Хонди на Пищака :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз това се питам...няма Хонди на Пищака Публикувано изображение

 

Наща група не пресъства защото всички бегачки са в бокса стягаме се за догодина Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази седмица имаше хора но всичките им коли бяха по 150 магарета...колкото и да се мъча с мойте 90 :D догодина мойе и аз да съм 150 :D п.п Как върви транспалтацията 8-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази седмица имаше хора но всичките им коли бяха по 150 магарета...колкото и да се мъча с мойте 90 Публикувано изображение догодина мойе и аз да съм 150 Публикувано изображение

п.п Как върви транспалтацията 8-)

 

Ми аз действам всеки ден по малко не бързам щото няма за кфо до пролет има мн..... ся трябва радиатори генерация окачване корито..... просто малко кфо не е много :D/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е топло времето аз ще съм там...предполагам ще има и още 5,6 човека от малцинството който гледат...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се организираме може и наща група да дойдем! Ама бегачките са в бокса :D/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...