Jump to content
Cosmos

Има ли някой от Пазарджишкия РЕГИОН ?

Recommended Posts

Колега Steve Vai заповядай на оговаряната от нас среща, за да се видим и запознаем. Ще се състой в неделя (Аз мисля хората от Пазарджик които сме и момчетата от Панагюрище да се съберем на Техномаркет пътя за Пловдив и от там да тръгнем колона за отбивката при Септември където да изчакаме колегите от Костенец, Белово и прочее и да тръгваме за оговореното място). Колеги кажете час за събирането??? Аз мога да предложа да кажем 8.00 сутринта да се чакаме на техномаркета, за да имаме повечко време да се видим (да за палим скарите), а и да не ни хванат жегите :) Ако някой има по добро предложение да сподели. :) Поздрави Петър.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам че организираш нещата :P Надявам се да стане доволна срещичка като тази на Цигов чарк ;) Всички да се чувстват поканени :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко казах на един приятел с 5ген civic,каза,че ще дойде така,че бройката се увеличава ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз това се надявам да стане. Све съберете се и кажете към колко часа да се чакаме на отбивката при Септември?? Според мене най-добре ще бъде да минем през Велинградското дефиле.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А къде ще бъде това хубаво местенце. Преди Велинград или още нагоре след града. Дайте по-точни координати, за да знам как да си сменя смените с колегите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мястото е над Велинград,никак не е далече от града,както казах вече пътят е хубав до там няма какво да те притеснява ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава мисли маршрут през Велинград защото вашите лежащи полицай са ......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

маршрут има, когато влизате в града спрете на бензиностанцията на лукоил и някой ще дойде да ви забере от там :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие в Велинград колко коли ще се съберете някъде, за да направим сметка колко човека ще сме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засега сме аз и Космос,другите явно незнаят още :) би трябвало поне 4,5 човека да сме ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами кажете им де какво се ослушвате. Колкото повече толкова по весело ще бъде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко говорих със още един приятел. Той също ще дойде ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

що избрахте тази неделя ,много хора ще ги е напекло слънцето и може и да не дойдат ...................... аз имам работа ина4е щях да доида :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Steve Vai заповядай на оговаряната от нас среща, за да се видим и запознаем.

Късно ти видях поста, но благодаря за поканата,следващия път защо не! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Останаха 2 дена до срещата.Колегите от ПЗ регион да кажат в колко ще тръгнат за да се чакаме на разклона за Септември,а другите от Велинград да кажат каде точно да се чакаме,за да ни заведат до въпросното място и преди това няма да е зле наистина да съберем по някой лев и да напазаруваме хапване и пийване :D .Тези които ще идват да щракнат +1 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така Све :) ние се чакаме в 8 часа на техномаркета в Пазарджик. Мисля да стоим там до 8 и 30 и да тръгнем. можеби във 9 9 и 15 ще сме на разклона на Септември. Но ще се чуваме по телефона. Няма да е зле колегите от Велинград да ни оставят по 1 телефон (вивакомски за предпочитане :P ) да имам връзка и със тях ;)П.П. Не разбрах ще има ли барбекю яко нещо да си севтосам новата скара :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами за барбекЮто ще спретнем,скара има,но стига да искаш може да си вземеш!Като сме всички на линия ще съберем пари и ще напазаруваме,а пък може и който иска да си вземе квото му душичка иска... :) За тела..спряли са ми сметката,утре ще взема една прима и ще дам номерчето ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Окей ще чакам утре да звъннеш и се представи, че всеки път се чудя кой ми звани като ми се обадите от горе :) поздрави ПетърП.П. Не остана момци утре ще се видим :) (вече е събота) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги може би и аз ще дойда да се преброим. Само едно нещо разбрах че по дефилето правят ремонтии и е малко опасно само препоръчвам да се мине през Пещера-Батак-Циговчарк- Велинград. Аз сигурно ще трагна по-късно защотот тази вечер съм на свадба на един приятел и незнам до кога ще откараме, с Пецата ще се чуем утре да обясни каде се намира местенцето. Познавам Велинград дано се оправ ако нещо ще помагата колегите от там!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да се плашите момци, сега се разрових във интернет и намерих статия във която пише че пътя се затваря чак от 1ви Август ;) което нас ни устройва перфектно :).П.П. Аз ще взема моята скара някой да вземе въглища или дърва. П.П.П. За не разбралите пак да напомня 8 часа пред Техномаркет пътя за Пловдив. ВСИЧКИ СА ПОКАНЕНИ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги от Велинград дайте 1 телефон, за да можем да се свържем със вас ?????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0884447961 - Жоро! На линия съм! Дефилето не е толкова зле,кара се.. пък и сутринта няма да има толкова мн. трафик! Някои да не се излъже да вземе въглища...дърва има колкото искаш.. Стягаите скарите утре ще се видим :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Време е за срещааа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше супер! Обяда беше прекрасен поздрави на скараджията :). Чакам снимките до една да ги видя :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брато от кога си пускаш поздрави сам :P:lol: Шегувам се с теб бяхме партия скараджии ;) хахаа. Срещата беше уникална, сега чакаме Силвето и Къцето да пускат снимки (нищо че ми опорочихте жабата) :) хахаха Поздрави мн ми хареса разходката :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещичката беше идеална, мен като за първа поне много ми хареса. ;) П. Чакам снимката с жабата и кебабчето! :honda::weights::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко да ви подразня със 1 снимчица :) хахаа

 

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеална срещичка си спретнахме,все така да се събираме...даже имаме и двама нови фен-а към клуба :thumbs: И нали знаете... Истината е в кочана ;):lol:^_^

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тоз пич ме разби с тези кочани :) хахаха много се смях :)

Редактирано от spezov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше прекрасна. Домакините бяха изключително гостоприемни и весели. Прекарахме един ден изпълнен с много позитивни емоции, смях и нови запознаства. Благодаря ви колеги. :P А тези които не дойдоха могат само да съжаляват.Още снимки от срещата:Велинград 24.07.2011 г.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ме и мене новобранеца :) здравеите момчета и на мен много ми хареса и трябжа да го повторим вазможно най-скоро :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: само момчета нали... тц тц

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше супер мн ми хареса и се надявам наи скоро време пак да се съберем :П :П :П Поздрави !!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следващият път предлагам да направим пак една организация на Батак :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен,казвате кога,товарим багажа и заминаваме ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнооо тихо тука е,къде се скрихте :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...