Jump to content
Cosmos

Има ли някой от Пазарджишкия РЕГИОН ?

Recommended Posts

Ей нещо ни умря темата хайде тази неделя да се събереме в Пазарджик да се видиме какво ще кажете :ph34r:

Съгласен съм ;] Само ми казвате място и час и съм там [:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре момчета Резо и той ще дойде Наско да се надяваме и той :ph34r: да кажем така Неделя 1 часа на техномаркет кадето си знаем :D от там ще ви намеря 1 кафенце да се черпиме :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CRX ела до Костенец,ще караш мойта,че аз нали съм без книжка :ph34r: .Кадето и да е срещата ще дойда,със влак :D ,със рейс :P ,на стоп :D ще дойда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще дойдеш ми смееш ли да не дойдеш нали ще дойда аз тогава и става лошо :ph34r: хаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая седмица си вземам книжката и може да разкърша стария кош до Пз или кадето и да се събираме :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще дойдеш ми смееш ли да не дойдеш нали ще дойда аз тогава и става лошо :ph34r: хаха

Стига да не се качваш на колата ми,че тогава наистина става лошо :D Бъзикам се Редактирано от SVE_1986

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CRX ела до Костенец,ще караш мойта,че аз нали съм без книжка :D .Кадето и да е срещата ще дойда,със влак :D ,със рейс :P ,на стоп :D ще дойда

sve_1986 по добре да не и се качвам че да не пречука некой лагер на вала :D нали знаеш че им знам цаката,майтап да не дава господ,далече си ми иначе с удоволствие бих го поразкършил белчо :D;) до неделя може и аз да си подкарам кочинката ако имам късмед айде останете със здраве :D :D :D и приятно :( с бегачките :D;) Редактирано от CRX

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха май само аз и Ангел ломим коли. :lol: Не зная защо се получава така, но моята кола я мъча много повече от чуждите а все тях чупя, как става това не зная. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха май само аз и Ангел ломим коли. :D Не зная защо се получава така, но моята кола я мъча много повече от чуждите а все тях чупя, как става това не зная. ;)

[

 

май нема се видим тази неделя никво развитие по тази тема май е от студеното време :) :) :D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пламене стига с това пищигово бе освен ако не искаш да направим снежен човек с твоя облик :P ахаха за срещата казвайте утре ще се чакаме ли някаде и кой ще дойдат. И вземето го викнете ония шушляк с Тайп Р а :) господина от Пловдив :D

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имате три часа да стегните оризовите кошнички и на чертата на Пищигово.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес един снежен човек ни дава стартове. Хахах. Получи се мн. мн. добра срещичка от 3-ма човека се сабрахме 15 :P Много добре се получи смях, хапване, прекъсвачи. ;) Много е яко като се сабереме само наши хора ;)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

срещата си беше супер на майтап се събрахме доста хондари,даи боже по хубави и от тая за напред айде с здраве до другия път :P;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше уникална, дано занапред да става все по-интересно, и дал бог напролет и аз да сам подвижен :):blink::);) ;) :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладурковци ще се видим ли тази неделя? :lol: Кажете си мнението, като за последно тази година ?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладурковци ще се видим ли тази неделя? :lol: Кажете си мнението, като за последно тази година ?

хубаво е да се събереме като за последно за 2010г ама за съжаление аз сигорно нема да доида щото съм финансово затруднен а й требва сменят ролки и ремъци на рексьо ама пък не се знае до неделя дано изгрее слънце и на мойта улица за да дойида да се видим че,ми липсвате особено Насо с неговите сачове :D:censored::tooth: айде поздрави и умната че е заледено на места ако не русата и на топло цял ден :) :)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обещавам другия път пак да си поръчам ако сте навити за неделя аз ще съм свободен и ме бройте в групата на шаро :censored:

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ангеле след като си финансово затруднен хвани едно безплатно рексово такси и елате до града. :tooth: Насо викни тази седмица и турбо филмарите Мирко и Све :lol: и ще се повеселим :censored: като за последно.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде момци приготвяйте оризовите чинии, време е за среща. днес 2 часа на Техно маркет, там ще се чакаме :ph34r:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааааайййййййййййййййй ТАВАТААААААААААААААААААААА БАКЛАВАААААААААААААа :ph34r::blink: :blink::

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава среща беше ама така да ме мързи да кача снимките !!! хаха

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещичката беше супер... като за закриване на Годината беше Екстра... догодина пак така ама за Откриване :) !!! :):P:D !!! :) :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита нова година. Пожелавам ви колеги през новата година да получавате всичко, което си пожелаете, да има повече бегачки, повече писти, и повече приятели сектанти като нас ;):) Наздраве

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ч.Н.Г и от мен Колеги... Много здраве, щастие и достатъчно Коне под капака :) :) ;)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз да си направя малка реклама :) Събрах по-интересните кадри от изминалата година и си направих клипче, дано ви хареса :rolleyes:Клик => p0n1x : Sampler 2010 d[^^, ]bЗабележка: Ако не ви хареса клипа не го гледайте :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледай само да не си счупиш главата :):P:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво,потрудил си се здраво,дано тази е по успешна и внимаваи пази картунката :) Хубаво клипче...и хубава песничка :P Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А мъри като неможеш да даваш газ на тая кола, каде си ми тръгнал да дрифтиш.. хаХа :) иначе другата част от клипа е супер, браво на перошиненият ни приятел ;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Кури :censored: само малко повече тренировки с колата, но далеч от всякакъв вид стълбове, дървета, знаци и всичко което може да ти счупи колата или да убеш някого :censored:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Кури :cool: само малко повече тренировки с колата, но далеч от всякакъв вид стълбове, дървета, знаци и всичко което може да ти счупи колата или да убеш някого :)

 

а бе пеца срещи на хонди няма ли да има скоро време е .............. аиди че сам почнал да лъскам никела на хондата за показ Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами Ники в тоя град няма хондаджии бе :cool: какви срещи какви 5 лева :) хахаха ако някой иска в неделя на техномаркет да заповяда ама да пише тук да знам изобщо да си правя ли труда да идвам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм навит, все пак от една година не сме се събирали :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами Ники в тоя град няма хондаджии бе :evil: какви срещи какви 5 лева :evil: хахаха ако някой иска в неделя на техномаркет да заповяда ама да пише тук да знам изобщо да си правя ли труда да идвам :evil:

оооооо ще доидеш ше доидеш ще викнем и други АИИИИДЕ сички да се чувстват поканени збирка на 06/фев./2011 на паркинга на техномаркет викам къде 12;30-13;00ч кво ще кажете .................. ?!?!?!?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за ще дойда бройте и мен :rolleyes: !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на паркинга на техномаркет викам къде 12;30-13;00ч кво ще кажете .................. ?!?!?!?!

Няма смисъл толкова рано .... и без това кръчмето кадето си ходим отваря кухнята в 15:30, но ако сте замислили атракций преди това непречи да се саберем по-раничко от нормалното 14:00 ... все пак сефте се виждаме тази година повече мохабет трябва да се направи такаче бройте и мен !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм за 13:00ч на техномаркета че може да отлетим кам пищига ако е хубаво времето и после на заведение !!!

Редактирано от CRX

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а така колеги ... викайте ииии ваши приятели, да се събереме повече кибици. хаххаха Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...