Jump to content
Cosmos

Има ли някой от Пазарджишкия РЕГИОН ?

Recommended Posts

Бихте ли написали кой мислите да присъствате ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори ама и така не разбрах къде ще е това ако е вечерта в неделя мое да разтъпчим малко

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

във пазарджик вечерта в 9 или 10 ще се разбереме искам ви всички на линия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сигурно ще съм на линия :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сигурно ще съм на линия :D

Ти не си поканен :D хаха шегувам се

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сигурно ще съм на линия :D

Ти не си поканен :D хаха шегувам се
спокойно няма да дърпам ръчни и да форсирам колата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

успокоих се :D хаха ае бе други няма ли да идват

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и Космос евентуално ако си доиде до тогава ще сме там :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така до тук сме 8 коли да видим Ангел и Коко от брацигово дали ще ни одостоят с внимание и Боян от Радилово :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам не съм поканен ама нали съм нахалник :D и ще дойда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам не съм поканен ама нали съм нахалник :D и ще дойда.

Ще те бия аз тебе ти беше първия поканен ;) ахах гледай Наско да не се измъкне и Митко със Турбалана ;) че има един реванш да си прави спрямо мене ;) хах :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще идвам, и мен бройте :D)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

pon1xТеб не те искаме пърдялник.. всички да си вземат противогази :P:D:D

Редактирано от xsk1ll

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

pon1xТеб не те искаме пърдялник.. всички да си вземат противогази :P:D:D

Офффф добре ще си взема колелото.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво ви е направило момчето е :D Нека си пърди кво...то си е човештинка :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последна информация. Във Неделя във 21.00 Часа се чакаме на новия мост във Пазарджик. Всеки който не може да се ориентира каде е да ми се обажда на телефон 0878827812 Петър. За пловдивската част. обадете ми се да ви чакам при техномаркета :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абре, юнаци............ние няма ли да си врътнем скоро една обща срещичка, че се позабравихме нещо, а? Повече от година мина от последната ни атака към Пейсбург, а винаги съм оставал с чудесни впечатления от гостуването при вас....... :) Сигурен съм, че ще се отзове и бойната група от Асеновград, защо не и Първомай, Карлово.........А да вземем да помислим задружно по въпроса, ако речете и една отделна темичка ще закича и примерно септември да си спретнем една яка РЕГИОНАЛНА на някое живописно местенце? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абре, юнаци............ние няма ли да си врътнем скоро една обща срещичка, че се позабравихме нещо, а? Повече от година мина от последната ни атака към Пейсбург, а винаги съм оставал с чудесни впечатления от гостуването при вас....... :) Сигурен съм, че ще се отзове и бойната група от Асеновград, защо не и Първомай, Карлово.........А да вземем да помислим задружно по въпроса, ако речете и една отделна темичка ще закича и примерно септември да си спретнем една яка РЕГИОНАЛНА на някое живописно местенце? :P

Колега Майната това е много добра идея ние сега си оговаряме една срещичка за неделя вечер малко да разтърсим Пазарджик и специално бяхме информирали един от вашите агенти да ви покани :D Ако искате тази неделя вечер една среща в пазарджик а за септември ще направим 1 регионална аз поне обещавам да сабера Пазарджишка област ;) много ще се радваме ако тази неделя ни дойдете на гости :P и направо на място ще направим уточнения както се очертава да сме доста хора :PОт всичкото изприказвано до сега се опитвам да ви обедя да дойдете в Неделя в 21.00 в Пазарджик ще ви очакваме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за поканата, но аз лично в неделя ще отсъствам и няма да мога да ви видя. Но поне може да избистрите нещо по въпроса, а аз сега ще пусна линкове към вашата тема на колегите от целия регион и ако има интерес тези дни пускам тема. Да си изкарате готино на срещичката :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря колега ще ги очакваме в неделя дано да има желаещи аз лично ще повдигна въпроса в неделя и ще се опитам да помогна да измислим нещо и ако измислим ще ти пиша да пуснеш темичка абее ще се разбереме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е страхотна, но и аз съм зает и за Септември ще съм на линия за регионалната. Весело изкарване момчета.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги който може ще се радваме да заповяда както казах за колегите който не познават толкова добре града оставям си номера всеки да звънка да идвам да го забера 0878827812 - Петър очакваме ви :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как сме Пецаа. Гледам яко ги надъхваш всички :) и аз сега пуснах в наща Плд среща за неделя да се чакаме, който иска да дойде.Дано се съберат коли :) и да си изкараме якооо (rock)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как сме Пецаа. Гледам яко ги надъхваш всички :lol: и аз сега пуснах в наща Плд среща за неделя да се чакаме, който иска да дойде.Дано се съберат коли :P и да си изкараме якооо (rock)

Брат очакваме ви всички колкото повече толкова повече нали знаете :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да е лошо пак да завъртите да направим една среща във Велинград че миналия път пропуснах пък и сега в тея жеги да пием по бира на някой басейн :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

cosmos човек във неделя ви чакаме в 21.00 ... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде момци тази вечер ви чакаме гледайте да дойдете :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде,стегайте тия Хонди,че довечера току виж некоя се разпаднала

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде,стегайте тия Хонди,че довечера току виж некоя се разпаднала

Хахаха :worthy: ти ела с предлюда че разбрах голям расавец станал искам да го видя и да го снимам :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде,стегайте тия Хонди,че довечера току виж некоя се разпаднала

Хахаха :worthy: ти ела с предлюда че разбрах голям расавец станал искам да го видя и да го снимам :worthy:
сега отивам до Пловдив да видя една група как ще подкарат една Н22ка и довечера съм на чертата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде,стегайте тия Хонди,че довечера току виж некоя се разпаднала

Хахаха :worthy: ти ела с предлюда че разбрах голям расавец станал искам да го видя и да го снимам :worthy:
сега отивам до Пловдив да видя една група как ще подкарат една Н22ка и довечера съм на чертата
Хайде взимай ги и ще се пробваме с тебе ;) (стига да имам бензин :worthy: )и ги вземи с нас момчетата :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пеца.. ти кога си имал бензин бе.. все караш в резервите :worthy::worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здрейте колеги пецата аз ше му сипа бенз да видя как бяга б16-ката :) ще дойда с тубата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаиде момчета и аз мога да се мерна. мога д ави пробвам с газта как ще падате. :П

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно и аз ще намина. ама някой да ме чака на затвора, че нещо не се сещам къде е тоя мост. И предупреждавам, че ще трябва да се кара много бавно, защото няма кой да ви гони. Снощи взех колата от основен ...

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно и аз ще намина. ама някой да ме чака на затвора, че нещо не се сещам къде е тоя мост. И предупреждавам, че ще трябва да се кара много бавно, защото няма кой да ви гони. Снощи взех колата от основен ...

Не се притеснявай... аз повече от 3000 оборота не вдигам, че почвам здраво да пуша и всеки ми се кара. Така, че ще си имаш компанийка от моя страна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ПЗ :) Искам да благодаря за гостоприемството . Беше жестоко , поговирхме си , повозих се ;) Наистина мн мн ми харесва ! ПЕЦААААААААААААААААААААААА само ти Майно ще дава6 СТАРТА вече ;) Ти си човека ;) Ще ви чакаме Срядата в 19:00 при нас :) Благодаря още веднъж дооо скоорооо ;) И Умната момчета ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата сцепи мрака :) чакайте да изкокнат клиповете :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...