Jump to content
Cosmos

Има ли някой от Пазарджишкия РЕГИОН ?

Recommended Posts

Хайде тази неделя ако сме повече от 10 коли ще е супер :wacko: пък ако искат момчетата от пловдивската група може да ни дойдат на гости няма да им се расърдим :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кризата натискя яко гъзарията да караш HONDA и по този случай доста фенове се покриват някои може да се включим кам тази група :wacko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кризата натискя яко гъзарията да караш HONDA и по този случай доста фенове се покриват някои може да се включим кам тази група :wacko:

много си прав колега Алекс,тази измислена криза наапрово убива хората,но ние ХОНДА феновете сме корави хора и ще превазмогнем сяка една пречка живота... :D:P:lol: :lol: :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

криза не криза не ме интересува там :wacko: !! в неделя :lol: колко чеса обаче остава последно ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми 10:30 до 11:00 се чакаме на техномаркета за по едно :lol::wacko::lol: кафе пък кам 12:00 на писта :D Пищигово да ви понаказвам малко :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ща наказваш ти гледай да не сложа по 2 мм. жигльори

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаиде момци аз заминавам за Пазарджик ще се видим в неделя живи и здрави на който му трябвам гсм :) в 10 и 30 там ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Синия кош (сивика) е готов за Неделя!

айде донасай го че нямам конкуренция ;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той беше на Пищигово

знаем,знаем,добрече беше той че да защити любимата ни марка,и ще се радваме отново на тази красавица в неделя ;):);) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той беше на Пищигово

знаем,знаем,добрече беше той че да защити любимата ни марка,и ще се радваме отново на тази красавица в неделя :):D :D :) :)
да наистина че беше тои , имаше кои да ни осрамва евала

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги някои няма ли снимки,или клипове от тая среща???????????????????????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги някои няма ли снимки,или клипове от тая среща???????????????????????

ето колега http://www.vbox7.com/play:d272708a и да доиде6 тази седмица зада кледаш от близо !!! :) :) :tooth:;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги някои няма ли снимки,или клипове от тая среща???????????????????????

ето колега http://www.vbox7.com/play:d272708a и да доиде6 тази седмица зада кледаш от близо :tooth::) :) ;) ;) ;)
колега мерси за клипчето, когато съм във радилово ще доида да гледам !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОЛЕГИ И АЗ СЪМ ОТ РЕГИОНА- ОТ РАДИЛОВО СЪМ, ИЛИ КАКТО АЗ ГО НАРИЧАМ ( РАДЕНБУРГ ) :D:D:D:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги някои няма ли снимки,или клипове от тая среща???????????????????????

ето колега http://www.vbox7.com/play:d272708a и да доиде6 тази седмица зада кледаш от близо :D :D :D;) ;) ;)
колега мерси за клипчето, когато съм във радилово ще доида да гледам :lol:
а няма само да гледаш задалжително трябва един чифт гуми да фарлиш на пистата :D Редактирано от alex civic

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги някои няма ли снимки,или клипове от тая среща???????????????????????

ето колега http://www.vbox7.com/play:d272708a и да доиде6 тази седмица зада кледаш от близо :D :D ;) ;) ;) ;)
колега мерси за клипчето, когато съм във радилово ще доида да гледам :D
а няма само да гледаш задалжително трябва един чифт гуми да фарлиш на пистата ;)
алекс не всички имат гуми в повече като тебрадле :lol::D;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги тази седмица няма да мога да доида но ако успея другата седмица дасе прибера до обяд в бг щесе постарая да доида и аз на срещата и на писта пиштигово естествено надявам се искренно да успея само да мина границите безпроблемно и сам там стискаите ми палци всичко да е ок.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги някои няма ли снимки,или клипове от тая среща???????????????????????

ето колега http://www.vbox7.com/play:d272708a и да доиде6 тази седмица зада кледаш от близо ;) ;) ;) ;) ;) ;)
колега мерси за клипчето, когато съм във радилово ще доида да гледам ;)
а няма само да гледаш задалжително трябва един чифт гуми да фарлиш на пистата ;)
слаб играч съм аз, не ме брои мен във гонките,ще доида да се увличи броиката на хондажиите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

слаб играч съм аз, не ме брои мен във гонките,ще доида да се увличи броиката на хондажиите ;)ostrilka , ти си се заидвал от 2 месеца ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) тая седмица без мен имам си работа и ще сабирам за Б18 ;) приятно прекарване на всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;) тая седмица без мен имам си работа и ще сабирам за Б18 ;) приятно прекарване на всички

алекс стига бе брато аз ще зимам на заем пари да доида да се саберем се готини хота ти ще спестяваш от срещи,стегни се малко човече и скачай в твоита японка и идвай на срещата ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)че ще скучно без тебе... Редактирано от CRX

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре съм там :rolleyes: .Последно от 10.30 на техномаркета нали?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове сажалявам но просто имам неотложна работа мн ме е яд че така се получи но другата седмица таман ще има нови придобивки :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хайде колеги стягайте каручките :rolleyes: и 10;30 на линия(техно маркет)и да доидете повече за да има по интересни моменти заедно,аиде до утре сутринта.. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes::lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги айде даваите снимки и клипове от днешната среща ,дайте и аз да видя :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се притеснявайте да сложите и неприлични снимки ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес даже не отидох и на месечната срещ в софия,много съм несриозен ;):lol:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колегаи как беше дайте снимки клипове че тия дет не дойдеха яд ни хваща ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колегаи как беше дайте снимки клипове че тия дет не дойдеха яд ни хваща :D

:):):( тази среща нещо беще много не сериозна дойдеха само 4 коли и аз също бях зает та едвам на пистата пристигнах явно трябва да се смени часа да е в по подходящо време .. алекс само да не си дощъл на следващата :);) давайте предложения за час 1 или 2 чеса след обяд ще е най добре за всички то Кирето (taz1) едвам стана някой хора може да са имали тежка нощ или работа ... трябва да се помисли и върху това. Евала правя на CRX SVE_1986 ицката (който ми даде колектора :) ) че си направиха труда да дойдат за напред малко по сериозно момчета :) или трябва да ви измислим нещо програма :P да можем да ви привлечем :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

забери с теб другия път сервитьорката от кафето и съм там на пистата :(

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

забери с теб другия път сервитьорката от кафето и съм там на пистата :)

ако ги збера всичките ще дойдете ли ? :):( хахаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

забери с теб другия път сервитьорката от кафето и съм там на пистата :)

ако ги збера всичките ще дойдете ли ? :):) хахаха
Оооо да :0 има ли и други серветиорки ако нешто да си направим една секси автомивка :Птя тая сервитиорка :) нестава става ако сме по 2-ма 3-ма да се редим :( аиде на турбо д14ката :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

забери с теб другия път сервитьорката от кафето и съм там на пистата :D

ако ги збера всичките ще дойдете ли ? :P;) хахаха
Оооо да :0 има ли и други серветиорки ако нешто да си направим една секси автомивка :Птя тая сервитиорка ;) нестава става ако сме по 2-ма 3-ма да се редим ;) аиде на турбо д14ката :)
В момента съм на издирване на колер :) хаах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги имам една идея относно срещата ни в неделя,аз предлагам да се събираме вече от 16;00ч от простата причина че повечето от нас немогат да станат след саботната тежка вечер толкова рано,а и други си имат работа сутринта,за това нека да решим кога ще се сабираме да е удобно за всички,допитах се до някои от нас за тази идея и те я одобриха,но нека секи който има идея да я сподели и да решим окончателно кога ще е тази среща в краина смедка,трябва да се сабираме повече хора на тези мероприятия за да баде по весело,така че очаквам вашите мнения за вапросния час.... ;):);):):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм за макар че само тормоз отнасям на тези срещи ще го преживея :):(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ама ако е така няма да можем да ходим на пистата в пиштигово иначе става но парво трябва да ходим на пистата ангеле и тогава дасе съабираме аз сам за за мен проблеми няма да чуем какво ще кажат и другите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...