Jump to content
Cosmos

Има ли някой от Пазарджишкия РЕГИОН ?

Recommended Posts

а нещо примоция в кафето :P има ли хубави сервитиорки а бе там сме ве :)

хаха да беше мое кафето с удоволствие :)
ми щом е на родителите ти,да не е мое кафенето,така че-ТИ ЧЕРПИШ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а нещо примоция в кафето ;) има ли хубави сервитиорки а бе там сме ве :P

хаха да беше мое кафето с удоволствие ;)
ми щом е на родителите ти,да не е мое кафенето,така че-ТИ ЧЕРПИШ
хаха искате да ме сасипете вие усещам аз :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен малко ми се объркаха плановете,но ще гледам да направя всичко възможно да дойда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми колега сега като ти гледам снимките може и двамата взаимно дасе черпим бири штото маи е висока колкото моята но пак несам 100% сигурен де но това няма значение важното е дасме в кълбалъка пак кои ще черпи е все тая :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми колега сега като ти гледам снимките може и двамата взаимно дасе черпим бири штото маи е висока колкото моята но пак несам 100% сигурен де но това няма значение важното е дасме в кълбалъка пак кои ще черпи е все тая :P

ахаха колега да прав си ама аз след снощи повече не искам да пия още съм :P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е пич от нередовно пиене, на другият ден ти е много кофти:P :P А от почерпката няма да се измакнеш Спецов. А аз в неделя съм на линия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги от кога ви чакам на няколко пъти пускам теми ама никои не ги вижда така ако искате тази неделя от 10.00 на паркинга на новия техно маркет както миналия път на месечната със пловдивчани аз също съм от града и ако кажете можем да измислим нещо за по едно кафе или разходка ако е хубаво времето ако решите кажете аз ще потърся място и ще ви информирам taz1 Кире можеш да ми помогнеш ако искаш ние с тебе си се погаждаме :o;) а и да можем да си насрочим дата за седмични и месечни срещи ;) ще бъде хубаво а не на всеки 5 месеца по 1 път ;)

колеги,и аз съм за ,хубаво е да има седмични и месечни срещи във пазарджик

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги,и аз съм за ,хубаво е да има седмични и месечни срещи във пазарджикгута а ти в неделя ще доидеш ли ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

там сам и аз колеги нямам тарпение да стане утро за да се съберем,дано доидат повечко колеги за да е по весело :D :D :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм там .... дано де само ако има някои колега да каже утре сабалето каде бачкат искам да си сменя две гуми че опцаждам с резервната, за пазарджик говорим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на мероприятието няма да присъствам, но да се запиша в Регионалната групичка все пак :lol:

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щеше ми се и аз да дойда но е касно вече а и сутринта гъз става глава не може,че снощти имаше тежка сватба иначе много ми се идваше да се запознаем с колегите от пз. и региона.надявам се да качите снимки и да кажете как е минало

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Visit My Websiteмного готина среща имаше много сериозно хонда присиствиене се срамуваите пусне още някой клип или снимка Редактирано от atanasbe
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

определено си беше готина срещата,много се радвам че запознахме и изкарахме един страхотен ден на пистата,надявам се за напред даи боже много такива срещички и повече колеги на тях,пожелавам на всички зарибени успех и много здраве и приятно летене с хондетата :bg: :bg: :lol:;) ;) :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво на мераклиите беше много хубаво и весело :bg: п.с. Ако има нещо -Нема нищо :lol: Другата седмица пак ако има желаещи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер беше само каде гумата ми разби настроението :lol: и ви оставих толкова рано

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва синиото ми напулни душицата :lol:.За жалост счупи корпоса на скоростите и изтече маслото ама нема такава кола. :bg:Саксото го докараха с платформа и го наказаха. :D Другата неделя пак ама дано да има по стоиносни хонди да :bg: по накажат . Че бяхме повечв с ;) д15 у д13 Л

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да само така колеги искасе постоянство скоро и аз щеси доида дано времето само да е с нас и ще направя едно пищигово ,браво Пламене показа им достоино коя е марката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като става дума за гуми spezov води

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някои да има излишни гуми ? :cool: че сега колата ми подскача все едно не съм на гуми а на кубчета :cool::D хайде снимки искам :lol:и колеги в неделя оговорете само времето на същото място :lol: и сме там :lol:

Редактирано от spezov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зимни 14 вършат ли работа :cool:

хаха :D алекс в неделя ще се събираме ли пак ? :lol: и честно някой ако има чифт 14 ки хубави на добра цена да се обажда че е ужастно :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз знам на едно място, където има хубави и евтини гуми( в Гумаджииницата) :D)) Момци беше много яко, другата седмица ако успея да се измъкна ще дойда пак. Само не разбрах като си трагвах се разминах с един син црх с пловдивска регистрация, той пуска ли се и за него ли ми говорехте колеги че не се спирал като се качи на пистата:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз знам на едно място, където има хубави и евтини гуми( в Гумаджииницата) :))) Момци беше много яко, другата седмица ако успея да се измъкна ще дойда пак. Само не разбрах като си трагвах се разминах с един син црх с пловдивска регистрация, той пуска ли се и за него ли ми говорехте колеги че не се спирал като се качи на пистата:blink:

да колега за него ставаше вапрос но собственикат му (жорката)се беше оспал от тежката саботна вечер и неможа да доиде на време,но за сметка доидоха другите мой голями приятели Пламен и синът му Симо за което много благодаря на господ че ги имам като приятели,и определено показаха изстинката сила наречена хонда,и размазаха оная френска ч....я саксото, уникалния им сивик 5 ген. а колкото до другата неделя сме на линия само да се разберем и сме там живот и здраве :D :D :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се постарая този път и аз да дойда :blink: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се постарая този път и аз да дойда :blink: .

ще е по год като има рексчета 2ген. и повече зарибени естественно :):D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се постарая този път и аз да дойда :blink: .

ще е по год като има рексчета 2ген. и повече зарибени естественно :):D :D :D
ангеле аиде иди вземи и малко и моят звяр даго пораскаршиш 4е докато си доида и щтему раждясат дисковете :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги кога щте е другата среща таи като до сега не сам присаствал аз сам от стрел4а ,и много искам да доида на следващата среща

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги кога щте е другата среща таи като до сега не сам присаствал аз сам от стрел4а ,и много искам да доида на следващата среща

Колега като за нов в групата тази неделя пак ще има сбирка стига да не сме заети часа е 10:30 пред Техномаркет Пз от там на кафяво Но като за сефте трябва да забереш поне още 2 хонди но с момичета :blink: че тая седмица едно немаше бре колеги само сервитиорката :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алекс нещо против сервитиорката ли имаш ? :blink::):D хаха неделя 10.30 и тези които бяха тази неделя да не се направите на разсеяни : )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги кога щте е другата среща таи като до сега не сам присаствал аз сам от стрел4а ,и много искам да доида на следващата среща

колега още не сме се разбрали окончателно за редовните срещи кога ще са но за на пред ще се изяснят тези вапроси но за сега само може да следиш темата и да се включваш в мненията естествено. :blink::):D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстра тая неделя пак така ;) щте видя някоя пазарджишка красавица да забера :D.Дано до тогава си намеря колектори от д16з6 да видим дали щте има ефект :П

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А да видим този път дали ще се събереме повечко :) крайно време е :) Лично мене пистата ме очаква :) хаах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоя път ше донеса 2 3 чифта гуми :) че мноу грапава тая писта уе :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоя път ше донеса 2 3 чифта гуми :) че мноу грапава тая писта уе :D

няма да е лошо колега,доста хора няма да ти откажат ако помогнеш с едни гумета :) :) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги кога щте е другата среща таи като до сега не сам присаствал аз сам от стрел4а ,и много искам да доида на следващата среща

идвай,и без това сме малко с ПРЕЛЮД-и , \само аз\

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май ще започнем да ставаме все повечко така повече ми харесвате ;) още някой покрил се ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май ще започнем да ставаме все повечко така повече ми харесвате ;) още някой покрил се ?

има двама трима ше им докладвам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...