Jump to content
Борислав

барче от 6-та на 5-та сивик

Recommended Posts

Преди доста време попаднах на снимки и доста ми допадна идеята и аз е направих на моята 5-та серия сивик. Незнам да го е направил друг но стана доста добре. При толкова много търсене на орегиналното голямо барче направо ми писна, че няма намиране. Взех си едно барче от 6-та генерация сивик о го намерих без никакви проблеми реших че ще го направя и на другия ден го имах вече. И отам се започна великото мерене рязане и напасване за да може да се монтира кадето му е мястото. Аз лично съм много доволен от крайния резултат, стана красиво и различно. Имам още малко работа по него но в общи линии е готово.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай да видим някоя снимка колега :angry:

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай да видим някоя снимка колега :angry:

Сега ги качвам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е станало откога чаках да го видя :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е станало откога чаках да го видя :lol:

Има нужда от леки доработки и после ще се боядиса в черно и ще стане перфектно все едно винаги си е било там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изглежда много добре!Би ли дал малко повече инфо за модификациите? Пасва ли като дължина (от ръчната до таблото)? Пасват ли отворите над пепелника и запалката? Може ли да се напасне така че да не остават процепи между барчето и таблото? И всякакви други неща за които не се сещам, а ти си се сблъскал с тях... :) Търсенето на барче за 5-а ген наистина е много досадно и на мен също взе да ми писва...п.п. след тази тема май май и цените на барчетата за 6-та ген. ще скочат :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има доста рязане за да пасне както трябва. ще кача снимки каде трябва да се отнема и сам всеки ще прецени как ще го направи ако му се занимава. Не е сложно но има заиграване докато пасне. Най гадното от всичко е че всичко като пасне и като сложиш кошницата и се опиташ вече да го монтираш разбираш че опира в металните окрепвания на таблото и ти писва обаче като ги препилиш всичко пасва и после е готино като го видиш завършено.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давай Т.Иванов още малко останаха до заветните 50 :X някой няма ли да го стопира?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мн интересно се е получило колегавсичко ли ти пасна или трябваше да преправяш нещо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest spoon rasing

Колега станало е супер барчето и аз мислех да направя същата трансплантация но сега като ти видях сполучливия труд ще се пробвам и аз само имам един въпрос конзолата между седалките от 5ген или от 6ген е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...