Jump to content
pe6o74

Благодаря ви момчета !

Recommended Posts

Здравейте,от скоро съм собственик на Прелюд 2,2 4г. От мерак да я взема,а и от неразбиране,въобще не обърнах внимание на някои тънкости-светване на лампата на ABS-а в движение,често несработване на 4WS-a и трудно палене при топъл двигател.Тези проблеми в последствие разбрах,че са децките болести на прелюда.Благодарение на мануала,който си свалих от интернет и помоща на policeman и Димитър Коев от този форум аз успях да отстраня проблемите. Благодаря ви момчета,вие сте истински приятели !!! Относно прелюда-нямам думи да опиша в какъв възторг съм.Относно главното реле-не развивайте болта,който го прикрепя към купето.По-лесно е да се извади само вътрешната му част(платката) от пластмасовата кутийка.Същите проблеми с недобри спойки на комутатори и реле-регулатори имат доста модели мотоциклети Хонда произведени в този период:92-96 година.Аз се занимавам с мотоциклети,ако имате трудности-аз съм насреща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ккт обичам да казвам и таино се надявам да е така,,ФОУМА Е СИЛА'''.Евала на колегите които са ти помогналаи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала на феновете :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако беше казал, че Прелюда ти е с Х22 нямаше да ти помогна. От завист! :lol:Много безаварийни километри и прекрасни емоции с колата ти желая! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да нямаш нужда повече от помощ,а само да се кефиш на машината :lol: Успех!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...