Jump to content
Cosmos

Кама Сутра - изкуството на любовта

Recommended Posts

http://zenofmen.com/article/241/kama-sutra...olata-seks-poziНадявам се да съм събудил интерес у женската част на форума :D:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Книгата ми стои от 1 година в багажника ;) Айде познайте защо :);):D:):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към мъжката част....внимавайте със скоростния лост и ръчната спирачка.... ;)

Редактирано от KATANA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко се съмнявам с някакви картинки да събудиш еротиката у колежките,пък и не съм срещал тема тяхната еротика да е задрямала.п.п. Я по-добре опитаи с неква нежна музика и малко романтични клипчета.п.п.п.Гледаи музиката да не е чалга ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко се съмнявам с някакви картинки да събудиш еротиката у колежките,пък и не съм срещал тема тяхната еротика да е задрямала.п.п. Я по-добре опитаи с неква нежна музика и малко романтични клипчета.п.п.п.Гледаи музиката да не е чалга ;)

Смърт за чалгарите, да живее нежната музика еротичното бельо ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме колко и какви пози могат да се използват в кола акотова е ЦРХ 2ген. и си висок 1.92 см, без да се налага да си демонтиражседалките? :offtopic: Сигурен съм, че уменията от Кама Сутра няма да са достатъчни,може би в комбинация с Йога ще се получи? :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това в прелюда да го направиш ще трябва да си с голямо въображение :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме колко и какви пози могат да се използват в кола акотова е ЦРХ 2ген. и си висок 1.92 см, без да се налага да си демонтиражседалките? :offtopic: Сигурен съм, че уменията от Кама Сутра няма да са достатъчни,може би в комбинация с Йога ще се получи? :D

Импровизирай, направи снимки и да допълним позите :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои пози са тествани в Сивик 5та......работят :cool: Сега остава в Прелюда да се пробва.......... :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ровя си аз за моя акордеон из нета ,и при братушките попадам на това:http://www.accord-club.org/showthread.php?t=108Цели 14 страници :offtopic: а автора е от нежния пол .Съжелявам че е на руски но има интересни писания :cool: и е по темата .Та даже и напътствия :D

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е те рускините са си напред в материала :offtopic:ама някой,ако се намери да преведе 2-3 странички,да добавим някой нов трик,няма да е зле :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам дел сол пък сега е малко хладно и тавана не е в багажника така че ако има матерял пуснете нещо :offtopic:))))))))))))))))))))))))))))) Хубава тема

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това в прелюда да го направиш ще трябва да си с голямо въображение :)

Затова наричат преградата между задните седалки на Прелюда "sex blocker".  :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз затова съм взел Civic Aerodesk :) .Кеф ти в колата , кеф ти другаде :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е те рускините са си напред в материала :)

Че наш'те да не са назад бе, леко с тези изказвания, ще обидиш колеШките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е супер, но за съжаление повечето от моделите на хонда не са много широки вътре и не позволяват някои от позите, но както се казва матриал да има апък ние ще измислим други :)

Редактирано от sezer01

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е супер, но за съжаление повечето от моделите на хонда не са много широки вътре и не позволяват някои от позите, но както се казва матриал да има апък ние ще измислим други :)

Незнаеш колок си прав колега. :) Аз съм с рекс 1 и няма никакъв шанс да ги опитам тези пози освен ако не е некво джудже.Това няма как да стане щото ако съм с джъдже трее сам мноо пиян а ако сам пиян едва ли ще съм с колата :) Важното е матрял да има пак дргото е лесно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме колко и какви пози могат да се използват в кола акотова е ЦРХ 2ген. и си висок 1.92 см, без да се налага да си демонтиражседалките? :) Сигурен съм, че уменията от Кама Сутра няма да са достатъчни,може би в комбинация с Йога ще се получи? :P

С малко въображение се получава нещо, но на следващия ден те боли всичко :););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...