Jump to content
Vadim

Заден лагер на Civic '97

Recommended Posts

Здравейта пичове,извинявам се ако темата се повтаря, но неможах да намеря нищо по въпроса ...Трябва да си сменям задния десен лагер. Майстора ми каза, че трябва да се смени цялата главина с лагера, въпроса ми е дали това е наистина наложително или може да се смени само лагера.Благодаря за вниманието.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правилно ти е казал майстора приготви около 200 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега аз сам със същия сивик и карам вече 10 000 км с виещ лагер така че да знаеш не е спешно кои знае колко.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За смяната може и да си спестиш парите, главината се сменя по-лесно и от гума :P Развиваш голямата гайка, дърпаш старата, слагаш новата, стягаш и си готов ;) ... Моята брат ми я смени са 5 минути :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото си с барабани отзад :).....при диск е малко по различно но не е толкова сложно, и както каза колегата по горе, няма проблем да си вие докато намериш :P

Редактирано от DjSprite

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързите отговори пичове,значи майстора правилно ми е казал, ок ще я сменям и да не се занимавам повече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам при тебе как се е получило ама при мене от малко дрифт на сняг и баам джантата в бордюра :rolleyes: сега и аз търся заден десен лагер, надявам се че главината не се е наранила. като вземеш пиши колко пари си намерил. успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди половин година смених 2 лагера излезе ми общо към 400 лв заради некоректността на продавачакогато поръчваш за да си спестиш главоболията провери какво точно си получил защото има разлика м/у лагера за кола с ABS и без.аз така си поръчах и невидях че ми пратиха лагер-главина за Хонда без ABS.И тоя който ми прати не искаше нито да ми ги сменя на такива с ABS нито да ми върне парите.Обаче след 2 седмици разправии по телефона той най накрая се съгласи да ми ги смени.Обаче вместо да ми ги смени той наби зъбните колелца на лагерите който му пратих и като ми ги върна ми каза че са нови.(бях ги белязал преди да му ги пратя)ето това е без ABS http://www.zerotohundred.com/newforums/att...an-dsc02864.jpg това е със ABShttp://cruizinmax.home.mchsi.com/pictures/wheelbearing.jpg :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря, ще го имам в предвид

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, оказа се, че са предните лагери(за мой късмет) и ми излезнаха по 60 лева парчето. За задните не мога ди ти кажа колко са, но майстора ме увери, че са много по-скъпи(спомена нещо за в пъти).Успех, дано да намериш нещо на приемлива цена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задния лагер-главина е 100 - 120 лв ако ползвате хубава отстъпка някаде може да го вземате за 80 - 90

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...