Jump to content
WILDMAN

Антена на задния прозорец

Recommended Posts

Понеже моя добър и стар Акорд не ми създава никакви ядове взех да мисля за глуспости а именно :На задния си прозорец имам залепена антена така и немога да разбера за какво служи или по точно за какво е служила от вътрешната страна на прозореца излиза жица която минава под тапицерията на тавана.Някой можели да ме светене по въпроса.А колата е Акорд 94 година англичанка. :D ПС: Имам си и стандартната антена за радио която е на задния калник.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислих по този въпрос но ми се струва че е фабрично незнам от коя година е влязъл GPS при Хонда.Ако е така значи трябва да намерия края на тази жица

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не не е нагревателя колега там са други жици

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на моя акорд,който е 96г купе,щатското има същата антена,която е доста малка и съм се чудил за какво служи.Ако някой помогне ще бъда благодарен.Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на моя акорд,който е 96г купе,щатското има същата антена,която е доста малка и съм се чудил за какво служи.Ако някой помогне ще бъда благодарен.Поздрави!

На моето купе 97 това ми е антената за радиото, вградена е в прозореца.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е антена за телефона или така наречения "кар кит".Погледни каде ти е надупчено таблото и около него търси буксата от антенния кабел.като цяло се поставят от страната на пасажера до централната конзола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз залагам на антена за алармата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е антена за телефона или така наречения "кар кит".Погледни каде ти е надупчено таблото и около него търси буксата от антенния кабел.като цяло се поставят от страната на пасажера до централната конзола.

Имах такова преположение преди време и оглеждах таблото но ненамерих дупки по него.Възможно ли е да само заготовка без да имало пълен монтаж ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах Нисан Примера 1994г. И той имаше такава антена, която не се ползваше от нищо. Не ти помогнах за въпроса, но поне да знаеш, че има и други такива коли с такива антени около тези години. А и таблото ми беше надупчено. Дори се базикахме, че колата са я карали карабинери в Италия. Сегашната има GPS, но няма такова нещо на задното стъкло.

Редактирано от Dachev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АБе ще трябва да се ляга под таблото и да се опитам да видя има ли излишна жица :) .Това любопитсво доста беди ми е навлякло такаче никога не е късно за още една :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,ако намериш нещо пиши,че ако има нещо и аз да се поразровя по моята:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...