Jump to content
ivelin85

относно бушоните

Recommended Posts

колеги дайте ми малко инфо за предпазителите които са в купето от ляво на волана(став вапрос за хонда сивик 5г. 1998)нямам книжка за колата а виждам че липсват няколко предпазителя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, Сивик 5 ген. '98 г. няма !!! Твоя е 6 г. ако съдиме по годината :). По принцип на всяка кола не са пълния комплект бушони в кутията ... Аз примерно имам празни гнезда, но те са за др. джаджи, които нямам като "екстра" в колата .. Ел огледала и пр. такива (сега не се сещам). Ако всичко ти работи както трябва не се притеснявай - карай си :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко липсват? Колата каква е? Седан, хетч, купе или англичанка?

Редактирано от Gagi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От вътрешната страна на вратичката на бушоните няма ли една плака със схема на бушонното табалце, на нея трябва да са написани амперажите и предназначението на всеки бушон? А на тези който можеби ги нямаш са дадени в скоби (демек опция).п.с. За тази схема ако колата ти е 6-та, за 5-тата незнам как е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В service manual-а са дадени 5 празни, така че е нормално да ги няма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От вътрешната страна на вратичката на бушоните няма ли една плака със схема на бушонното табалце, на нея трябва да са написани амперажите и предназначението на всеки бушон? А на тези който можеби ги нямаш са дадени в скоби (демек опция).п.с. За тази схема ако колата ти е 6-та, за 5-тата незнам как е.

колега изобщо няма вратичка затова се чудя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има талонче с бушоните на задата част на чекмеджето дето е над бушоните :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...