Jump to content
sexpodmosta

Галерия: Honda Cr-z в Токио

Recommended Posts

Феновете на Honda имат повод да празнуват, тъй като вчера бе разкрит CR-Z coupe. В типичен за марката стил, концепцията продължава новите дизайнерски виждания за своите модели. Това, което ще видите на снимките е продуктовата версия на купето, която ще стартира продажбите си в Япония през февруари 2010, след това ще потегли към Америка и накрая ще се разпространи в останалите държави.

 

Вчера публикивахме информация за Honda CR-Z concept и видяхме, че има голям интерес към този автомобил. За това днес ще наградим феновете на марката с една доста плътна галерия на модела от шоурума на Honda в Токио. За тези, които са пропуснали информацията от вчера, могат да наваксат като проследят този линк: Видео на Honda CR-Z Sports Concept.

 

Източник: http://www.autotrend.bg/news/read/228

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Олелеее,какво дупенце си имааааа...Много е добра и на мен лично би ми отивала :wacko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това, което ще видите на снимките е продуктовата версия на купето, която ще стартира продажбите си в Япония през февруари 2010...

Публикувано изображение

Последно какво ще видим? Продуктовата версия или концепта. Може ли някой, който следи изложението в Токио, да даде достоверно инфо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам чувството че още малко и ще заприлича на Ауди отпред ... иначе като дизайн и габарити ми допада много. :o

Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Quote: "What you see here is essentially the production coupe that will go on sale in Japan next February and then arrive in North America in the Fall. "Според мен това значи много близка до продуктовата версия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и аз да не съм наред , ама видео никъде не видях :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и аз да не съм наред , ама видео никъде не видях :thumbs1:

Грешката е моя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелее....Като разгледах клипа и видях,че отсрани има някви линии като ЦРХ и като 8г. сивик и много смесици и ме кефи,само тва със синъото на фаровете и стоповете ми идва в повечко...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Синьото при стоповете и фаровете се води за единственото нещо, което ще е разлика между тази концепция и производствения автомобил. Или поне така пишеше в една от всичките новини за колицата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ще е при прогнозна цена за Япония около 35 000лв, каква ли ще е цената в шоурумите на Бултрако?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...