Jump to content
doping

Запитване за данни

Recommended Posts

Темата може и да е пуснака вече ,но просто не можех да намеря друга такава в търсачката :D Поразрових се в форума и намерих това :http://www.prelude-fan.de/civic_g5_t.htmТа интересуват ме килограмите на Сивик 5ген хечбекВ линка са посочени ,но нз дали са вярни ...Мен ми трябват данните на екипиран автомибил (чисто тегло) а не на пълен :)Ако някой знае нека каже.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верни са килограмите в линка...Сивик хеч с 1.3 мотор и по други сайтове си го дават 925 кг...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А това в таблицата ,екипиран автомибил чисто тегло ли е ,или пълен ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало да е екипиран.... Иначе по гредите има лепенка за теглото с различен брой пасажери и различен обем тегло :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ИНтересувам се защото един приятел има 1.5VEi 90 PS и ми каза ,че е 750 кг.Спомена ,че е мерил на кякъв кантар и е толко,пък на мен ми се струва малко невазможно.По колата нищо нее сваляно ... За това питам дали е вазможно :) ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е проблема да е в кантара :) особено ако е от тия по ТКЗС-тата :D

Редактирано от Аня Митрева

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хонда под 900 кила няма

Явно моя приятел се е объркал.900 килограма не звучи зле ,малко коли са толкова леки ;)Ако някой знае нещо повече за точните килограми нека вземе отношение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Civic VTIМощность, л.с./об мин 160 / 7600 Крутящий момент, Нм/об мин 150 / 7000 Максимальная скорость, км/час 215 Разгон до 100 км/час, с 7.3 Снаряженная масса, кг 1083Марка HondaМодел Civic Type R DanganГодина на производство 2001Държава производител Дизайнер/студио Продуктов номер Код на модела Фамилия на модела Шаси и деменсии Вид на шасито 4/5S HBKБрой врати 3Междуосие 2570 mm (101.2 in)Стъпка на предните колела 1470 mm (57.9 in)Стъпка на задните колела 1470 mm (57.9 in)Дължина 4135 mm (162.8 in)Ширина 1695 mm (66.7 in)Височина 1430 mm (56.3 in)Просвет / проходимост 130 mm (5.1 in)Дължина спрямо междуосие 1.61Тегло 1190 kg (2621.1 lb)Примерно или пък тук http://www.autohop.bg/catalog-model-31_424-Honda-Civic.htmlТегло (без товар) 1125 кг ;)

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда Сивик 5-та генерация хечбек:Маса без товар - 950 кг Допустма пълна маса - 1460 кг :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много за отзивите колеги :o Свършиха ми много добра работа !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...