Jump to content
didkodidko

2005 Honda Element 2.4 Vtec Dohc

Recommended Posts

Здравейте бъдещи колеги,Днес ще си взимам Хонда елемент 2.4л. Колата е на 10000 км и е в много добротехническо състояние с изключение на това че свети лампичката check engine. Което след диагностика излиза развалена ламбда сонда. Продавача ще я смени и май няма да има проблеми. Въпроса ми е свързан с историята на колата ако някой има безкраен акаунт в www.CARFAX.com ili www.autocheck.com моля да провери следния VIN.5J6YH17355L000805Интересува ме дали е блъскана или дали има някаква сервизна история, километри и тн.Благодаря ви предварително, Ще пиша впечатления и коментари относно таз американска кола :)Поздрави...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поразучи добре нещата, защото да се повреди ламбда сондата на 10 000км е малко вероятно явление (освен, ако не си искал да кажеш 100 000км). Успех с покупката :)

Редактирано от Radeon4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 годишна кола, внос от щатите - 10000км ... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е ненормално. Аз продавам РАВ4 на 25 000км а е 2005та година (от щатите)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

плати си за един месец.беше нещо от рода на $25

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ламбда сондата дава проблем защото е сменян ауспуха, от там е май проблема:)Инак найстина колата е шест, нямам забележки, стегната, супер ламарини и интериор двигателя леко мурмори, за 20 $ да си платя имам обаче нямам американска кредитна карта която пък е задължителна :P:D Благодаря за всички за отговорите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ти караш елемент лх или ще караш?какъв цвят е елемента? от София ли е?довечера ще ти дам карфакс ако се появи един френд онлайн.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...наскоро еди приятел ми звъня да отида до тях да видя една Хонда Елемент понеже знае,че съм Фен а негов познат дошъл да го види и имал такъв джип донесъл си го от Америка за съжаление го изтървах,но ми показаха доста снимки Хондата отвън на пръв поглед им изглеждала малко дървена но след като я порзагледали започнала да им харесва тоя човек си я взел не защото бил някакъв фен на марката а просто тази коли били най безпроблемния СУВ в Америка тя също е 2005 г. откакто я купил не е имал никави проблеми

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехо :)След 30 минути ще карам и ще си имам Оранжево кашонче :D Благодаря за хубавите думи за СУВ-а, наистина изглежда много здрав и мега запазен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито.убава кола. Сега някой да вземе и моя ОДИСЕЙ ЕХ 240кс за 23 000лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VIN number? Успя ли някой да чекне?Иначе благодаря за хубавите отзиви!Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aм чудесна е :) Много е стегната, много повратлива. Двигателя грам не се чува и всички системи са в изправност... :) Много е добре, до сега съм карал само немски коли но отсега нататък ще си променя навика :D Незнам какво да кажа :D Чакам бившия собственик да замени Ламбда сондата за да видя дали ще има някаква разлика :) Инак заради ауспуха си пръцка като даваш газ но на свободни обороти е по тиха от тишината... Инак фърка с 160 без да се притеснява :)Това са ми за сега впечатленията,Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...