Jump to content
K1r1L

ИСКАМ ДА МИ МАХНЕТЕ ТОЗИ Warn

Recommended Posts

на кой по-точно да се мазня и за какво? :) :) :) май най-добре да си спамя наистина ;)п.с.колко криворазбран е българина....за пореден път го видях

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на кой по-точно да се мазня и за какво? :) :) :)

май най-добре да си спамя наистина ;)

п.с.колко криворазбран е българина....за пореден път го видях

Че и питаш ,на модераторите се мазниш ,за да не те наказват за спама ;) Виж даже и ника си промени, а всички те знаят и награда си имаш даже за спамър на годината ,незнам защо бягаш от съдбата си ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

слабо ме интересуват и да ме наказват :)не ми се бърка :), а относно съдбата ми, не бягам от нея никак даже, нещо си се объркал

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) чак сега се загледах в това "уорн" и той е 20 процента.браво на мен.единия е от капоне на 22 април и от мишо на 6 май.което ще рече ,че 6-те месеца от капоне ще минат на 22-ри октомври а от мишо на 6-ти ноември.ще почакаме и ще видим дали ще изчезне,както се изрази едни колега "трън в очите".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да се реши въпроса с личните съобщения, защото наистина обвинението е много неприятно, предлагам администратор и админ да си направят среща в скайп, да се чуят по телефона, някоя вечер и да дадат за 30мин. администраторски права на колегата Иванов. Да разгледа какво-как-защо може да се прави и ако е прав - да докладва, а ако греши - пак да каже. Аз съм бил модератор И администратор във форум, вярно друг тип код /bb/ ама все пак не съм имал възможност да чета личните, макар че можех /като администратор само!/ да променям паролата и нещата от личния профил... но като модератор съм нямал тази неприятна екстра. Такаче решението е такова, за да се разбере какво става в крайна сметка.

През админ панела на IPB не може да се четат или поне аз такава възможност не съм видял, но може да се прочете ВСИЧКО през базата данни, която се съхранява на хост сървъра. :) Разбира се, това няма как да се докаже от един потребител, освен ако администратора на сървъра не се похвали сам пред някого :o  

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тино, зор нямаме пич и смятам че си напълно прав wink.gif .ОБАЧЕ, вместо да ми четат личните съобщения с други колеги(което не вярвах че е така), може да проверяват уорновете и да ги махат wink.gif.Щом имат време да четат лични значи не са достатъчно заети laugh.gifп.с.Нищо лично, знам че имате много работа...ама....

никой няма права да чете личните съобщения. модератори и администратори дори не могат да се логнат с вашия профил понеже паролите са хеширани (справка) едностранно (демек никой освен вас не я знае, независимо какви права има). Единствения начин да се прочете лично съобщение е: директно през база данните, което мисля че само Victor го може, но той едва ли ще седи да ви чете съобщенията.... Редактирано от manniakk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

manniakk ти нищо не разбираш - форума тъне в бъгове, аномалии и най-важното - конспирация. Всички имат достъп до всяко кътче на source-а на форума, базата данни и до пощите на всеки потребител, било то в abv.bg или gmail.com :worthy:Аре сега стига глупости, никой нищо не ви чете. Познавам почти всички модератори лично и знам, че имат достатъчно друга работа, че да се занимават с такива долни простотии.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:)Така и така гледам задълбаха работите. Молба към модераторите :Моля някой да ми фрасне един Уорн , да го видя как изглежда...Че през равни интервали излизат такива теми и едни безкрайни разправии............Така , че дайте ми и на мен един Уорн , че да видя , дали е толкова "оковадещ" , както споделят колегите :)Сериозно , не ви ли писна вече от тия безкрайни теми и мерене на виртуални "членове" ;) Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя не го махайте :wacko: .нека седи не ми пречи, даже помага.Един месец не го бях видял явно съм сляп, щом не ми пречи.

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля някой да ми фрасне един Уорн , да го видя как изглежда...

Готов си :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля някой да ми фрасне един Уорн , да го видя как изглежда...

Готов си :tooth:

 

Благодарско !!!!

Даже ми изглежда някак си "фешън"

:tooth:

Сега вече ще се старая повече :tooth:

Може всеки ден да си избирам по една тъпа и безмислена тема и да фраскам в нея някой още по-тъп и безмислен коментар.

А като порасна и Уорна ми стане 20% , ще започна да пускам по някоя и друга тъпа и безмислена тема ;);):)

ето го красавеца :

Публикувано изображение

Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
marto_1.8, не се занимавай. Виж Джонито какъв е услужлив :tooth: така като гледам ако му се помолиш ще ти трясне още някой друг % отгоре без да си играеш да пишеш глупости :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

marto_1.8, не се занимавай. Виж Джонито какъв е услужлив :tooth: така като гледам ако му се помолиш ще ти трясне още някой друг % отгоре без да си играеш да пишеш глупости ;)

ААА не така няма да е правдиво. Ще ни заподозрат хората с Иван в корупция.

Требе да си го изкарам честно.:)))

Тия 10 % си бяха само промоция , да ме зариби ;))

Сега вече ставам "Уорн Хънтер" :

1.Почвам да пиша на шльокавица

2.Ставам на всяка манджа мерудия- т.е ще пиша мнение за всичко и най-вече за работи дето "хал хабер" си нямам.

3.Като мерна тема с разправия , веднага ще се включвам

......

и т.н. , докато стана всеобщ "любимец"

 

Така някой хубав зимен ден ника ми ще бъде "marto- IZGONEN" :tooth::tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом те кефи, махам го. Трябва да ти е гадно :fun: Аз нали съм комплексара с власта :beer: п.п. Има и нервни модератори и фенове така че, не се заигравайте :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не е болка за умиране ама аз в началото се поизложих та съм с 30 %....нооооооо вече 6 месеца съм якооо примерен :thumbs1: така че моля да ми бъдат позачистени ...ако някой мод го мерне..не ми се пишат лични

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом те кефи, махам го. Трябва да ти е гадно ;) Аз нали съм комплексара с власта ;) п.п. Има и нервни модератори и фенове така че, не се заигравайте ;)

EEE тъкмо си го харесах . И ти веднага хоп и ми резна "примоцията" ;)Майтапа настрана , не е чак толкова страшно и дразнещо.Не разбирам , защо толкова много се пише по този въпрос.В крайна сметка собственика на форума е определил едни хора да я вършат модераторската работа и толкова.ТЕ !!! преценяват и който не е съгласен с повода може на лични да се разбере с тях.Не виждам смисъла да се пишат безкрайни фермани по въпроса ;) МИР Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам , защо толкова много се пише по този въпрос.

Щото са нервни и докачливи ;) Запознах се с много такива покрай форума. Не са лоши хора. Просто нетрябва да пишат докато са афектирани ;) Ние също трябва да сме по-търпеливи. Никой не се е родил научен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то ако не се пишат фермани форума ще замре. Ако всеки ден се пускаше по една тема в проекти или "D13 - 200 коня на 0.4бара - ама се чудя какво масло да и сипя в скоростите да върви повече" хората щяха там да пишат ами не да си гледат уорновете. Наистина ми е интересно защо такива въпроси от рода на уорн се разискват обществено. Ако беше проблем с форума които да касае другите хора да - но това е тема която трябваше да се отправи директно към екипа а не да разтягаме локуми 2 седмици.Просто хората в форума отказват да разберат че има модератори и правила... правилата не са толкова страшни и ако не сте супер нагли едва ли ще ви се скарат за дребно провинение...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направете мойте 30% на 40% ;) ще си го влача докато може, кат дойде време да ме изфърляте ше помоля да го намалят :)Нали не са ви изпъдили от форума, закво цирикате незнам...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема може да се окаже полезна :) .Всеки, който има +Предупреждение и му е изтекъл срока може да пусне едно мнение тука да му го свалим, защото няма метод(опция) за следене на Предупрежденията.Т.е. ако вие не се обадите може да ви седи +Предупреждение от 2 години да речем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми вземете сложете някой плъгин няма да се ухарчите много :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone
Охарчим. А и той сваля на време без значение другите действия, дали вече е свален или е качен още Warn-а. Той просто слага обща давност.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен практиката да се маха warn-a не е въобще правилна. Нали идеята на този Warn е точно да се трупа до 100 и тогава потребителя си взима сбогом с форума? Може да се въведат амнистии за добро поведение, но по субективна преценка... Колкото и да не е приятно субективизмът е неизбежен при управлението на един форум.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ехееее изтървал съм интригата ! :Dнека да разясня за спамъра, че се е набрал доста ;)за прочитане на личните ти съобщения е нужна парола, която може да се извади като hash+salt от хакер или админ, и после трябва да се кракне ( ако е смотана може и за секунди да стане, но в повечето случаи не е такава ;) ) .. или могат да се прочетат директно от базата, където не знам да ли също не са криптирани , но и да не са - са много сложни за изваждане в лесен за употреба вид което значи че:а) от КГБ са искали личните ти съобщения във връзка с изчезнала от китай ядрена бойна глава б) си параноик МОДЕРАТОРИТЕ НЕ МОГАТ ДА ВИ ЧЕТАТ ЛИЧНИТЕ ! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отговор "Б", отговор "Б", какво печеля ?? :plane::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:plane: е добре де.казахте ,че този уорн бил за 6 месеца .единия10 процента изтече на 22 октомври,втория на 6 ноеври изтича.оня ден имам нов ама старите си стоят.няма ли "комулация" бате?!?! както викат малгалите у съда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

 

Нищо не е изтекло

Warned on Oct 30 2009, 04:39 PM

6 месеца без нарушение!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

реших да се сдържа след коментара на лукчо, но след простотията на терориста реших да напиша една две думи:Лукчо, нека да си бъда параноик , става ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора стига по тази тема,то е ясно отговор удоволетворяващ и 2те страни няма ,всеки си знае сам за себе си >А някой ако чете естествено че няма да си признай така че няма какво да се спори все едно да броиш пясък :) И аз да четях и аз щеше да ви казвам че сте параноици защото няма как да го докажите :P Кой чете чете който не да му намери начина.По добре наистина да пишат хора само ако имат за махане уорн че да им го махат ,макар че може и направо на някой модератор да пишат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:offtopic: капоне,предлагам ти нова идея.който е без нарушение за 6 месеца да му издаваш като в КАТ оранжев талон и после да не му се отнемат "контролни точки" при първо нарушение.услугата струва 1 лв.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе тука и схема за финансови измами реализирахте :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мина времето за единия ми варн :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си имам от много време за писане на латиница и нещо подобно,но си ми харесва и не искам да се маха. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уорна ми е от 7-ми май 2009г.!Някаква идея защо още седи или моя е от специалните за период 1 година?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, wink. Твоя е в друга графа. За хора регистрирани през второто тримесечие на 2008-ма година, модераторския екип определи специални правила - В зависимост от това коя генерация Civic караш, по цифра /1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/, се определя срока в години. Тоест, ти си с 6-та генерация - 6 години уорн! Между другото, ако си купе - за всяка година с уорн - по 5% бонус, като се начисляват след втората година.:PМисля, че някъде нагоре си го казаха хората - не може да следят на всеки уорн-а, затова да пращате едно лично на някой модератор /който ви е най-симпатичен/ и той го маха... ама май не е и задължен, защото правилото с 6-те месеца е нерегламентирано /неписано/... ;)П.П.: За този пост може би ще получа уорн и аз, но си стрвуваше. Но при мен нещата ще са различни - защото съм във второто тримесечие на 2005-та година, ще ми трае двойно на генерацията - 2х5=10 години уорн. Понеже съм с хеч - бонус 20% от раз ;):):D

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който си види,че му е изтекъл срока може да пише тук да му се махне.Лично на модератор също върши работа, както каза Шефа.murdera е -10% вече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Момчета и момичета. Фенове и фенки. Само да спомена че е за 6 месеца без нарушение. И да както някои вече споменаха модераторския екип не сме роботи и не можем да следим на всички потребители уорна.П.С. За много години.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля ,че си излежах присъдата. Изчистете мe ,моля. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няколко човека вече са 0%. Продължавайте в същият дух колеги, защото напоследък особенно в Купува/Продава е голяма сеч :lol: Няма проблем да махаме warn, въпроса е дали е имало ефект от забележките ни!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моя не го махайте, аз си го харесвам... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...