Jump to content
powerhonda

След ремонт сивик

Recommended Posts

Здравейте колеги! вече завърших основният ремонт на любовницата ми(както казва жена ми) и сега е пушка! тук е момента да благодаря на всички които ми помогнаха в форума особено на терориста:) сега всичко е ок! имам само един въпрос какво масло да сложа в скоростната кутия???тъпо е да питам има много теми знам но....там пише че след 95 хонда променя някои работи и МТФ става задължителен! да ама...аз продавам масла,и по всички мои каталози я дават с моторно 10W40??? е какво е в крайна сметка? сивик 96 англичанка D15Z3 отново благодаря на всички тук:D:):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така или иначе си вкарал пари за ремонта, сипи си МТФ да ти е спокойно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така или иначе си вкарал пари за ремонта, сипи си МТФ да ти е спокойно :)

две мнения няма по въпроса. ако ти се дават ~60 лв не се чуди :Pп.п. това с "любовницата" май всеки го е чувал от нас :D:) Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така и реших! слагам мтф и то на motul за скромните 45 лева! все пак е редно да ползвам отстъпка :) не вярвам да и навреди напротив!...важното е да се чувства добре! като всяка любовница ми испи паричките ама така е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегите имат предвид да сложиш MTF на Honda (ако не се лъжа, те си го правят).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

погледни визкозитета на този MTF на модул, да не се окаже че е 75w90 ;) Не знам какво те притеснява да сипеш моторно 10в40... каквото и да е като марка. Да, сигурно хонда мтф е по-добре, ама и с моторно няма никакви грижи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, щом теро ти е помагал предполагам си от габрово. скокни до самураите имат мтф-хонда голяма туба 25л. ще ти отлеятp.s.преди около месец си купих тубата не беше отваряна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не колега от пловдив съм,теро ми помагаше и по тел. и тук! нямам проблем да намеря маслото каквото и да е чудих се какво да сложа просто защото на различните фирми(каталог) излизат различни неща ама то така е като се зачетеш повече и нищо не става... :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега слагай МТФ на хонда и си свиркаи . В Бултрако е 18 лева литъра. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

fly-boy от къде го взе маслото (кой град, виждам, че си от Сливен). Аз моето преди 2 месеца го взех за 27-28лв литъра, тук във Варна от магазина (сервиза) на Хонда. На тубичката пише МТФ-3. И аз както търсих масло (не оригинално) ми предлагаха с вискозитет 70w80 (това било излизало по каталог).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...