Jump to content
Guest joro_bul

писна ми

Recommended Posts

Guest joro_bul

колеги: в петък я искарах от бокса и още не мога да и се нарадвам :D след 2 месеца пишман майстори !!! преди 15мин. една овца спря в мен на светофара и ми разказа играта на задната броня !!! :o !!! :( а стойката за задния номер влезна в багажника :bash: имам чуство че, някой ме прокле !!! писна ми :rant:

 

 

п.п ако на някой му писна да ми чете нещастието - да ме извени :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest roadracer

колеги: в петък я искарах от бокса и още не мога да и се нарадвам  :D след 2 месеца пишман майстори !!!  преди 15мин. една овца спря в мен на светофара и ми разказа играта на задната броня !!!  :(  !!!  :D а стойката за задния номер влезна в багажника  :bash: имам чуство че, някой ме прокле !!! писна ми :rant:

 

 

п.п ако на някой му писна да ми чете нещастието - да ме извени :(

<{POST_SNAPBACK}>

...брате можем само да ти съчувстваме :D ...е бати къръка си :o

...земи си освети една икона и я бодни в жабката.....може и да помогне :D

-то тва е ..те ше ни удрят,ние ше правиме...."живот ли е да го опишеш" !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

...брате можем само да ти съчувстваме :bash: ...е бати къръка си !!!

...земи си освети една икона и я бодни в жабката.....може и да помогне !!!

-то тва е ..те ше ни удрят,ние ше правиме...."живот ли е да го опишеш" !!!

<{POST_SNAPBACK}>

 

 

имаам 2 иконки ама 6а взема да ги сменя че, моге да им е изтекъл срока !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

тъкмо отивам да си взема щетата от касата, дето някой ми одрал калника и задната броня - и гледам и другия калник надран !!! тез хора как паркират, няма ли курсове за тях!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

пич кво да ти кажа - всичко и всички са ми черни. !!! Представям си и твойта физиономия !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nia

тъкмо отивам да си взема щетата от касата, дето някой ми одрал калника и задната броня - и гледам и другия калник надран  !!! тез хора как паркират, няма ли курсове за тях!

<{POST_SNAPBACK}>

 

!!! me too

за 2 седмици 2 щети на един и същи калник - някой се опитва да излезе от гаража през мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mihho

съчуствам ти с целото си сърце...знам как е ....карък съм и аз.....не знам как е в софия ама тука при мен всичко живо (жени главно....наще моми да не се обиждат)си копува книжките.....после що тва що онова.....онзи ден как си карам по главна улица..с предимство съм...и една патка завива наляво от второстепенен път без да погледне дори за миг даже...хубаво че беше ABS-а иначе я бех отнесал и както бех с толчавия ван 1600 кила напрао ни ми се мисли......та и на мен се на удари ми върви !!! !!! !!!

Редактирано от mihho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest paRADOx

Това с ударите е ужасно нещо!!!Не го пожелавам на никой!В почти всички мои постове, пожелавам накрая"БЕЗАВАРИЙНО!!".Още не мога да си намеря калник за колата, от удара който понесох преди 8 месеца...И колеги....лек ден и БЕЗАВАРИЙНО!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

направо си е е.... майката по наще пътища !!! ма толково некадърни шофиори има , че немам думи !!! и аз преживях няколко премеждия в последните месеци :bash: с тези от булинс сме вече на здрасти :rant::o !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

с тези от булинс сме вече на здрасти !!!  !!!  !!!

<{POST_SNAPBACK}>

не е смешно мачо, вчера заведох 'новото' ожулено в булинс, и днес спрях в едно такси, дето си се движим в колона с 5 метра на 5 минути - не знам с какви очи да отида днес да им заведа нова щета!

вярно че тоя път аз съм си виновен, спях ли още сутринта, таксито ли си тестваше спирачките отпред ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

.....и аз съжалявам, мога да си представя как се чувстваш. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

с тези от булинс сме вече на здрасти :D  :lol:  :(

<{POST_SNAPBACK}>

не е смешно мачо, вчера заведох 'новото' ожулено в булинс, и днес спрях в едно такси, дето си се движим в колона с 5 метра на 5 минути - не знам с какви очи да отида днес да им заведа нова щета!

вярно че тоя път аз съм си виновен, спях ли още сутринта, таксито ли си тестваше спирачките отпред ...

<{POST_SNAPBACK}>

е и аз отнесох една саксия :( и малко ми е нодобно да ги посещавам отново :huh: но се налага :D дано да ми е последно посещение за тази година :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eDaniel

Моите съболезнования. Преди седмица и нещо един голф спря в задната миброня. Радвам се, че е мека и само се огъна леко. Тия дето си купуват книжките са сигурно над 20%. Щом и аз като карах ми предложиха да си купя изпитите :lol: ПОЗДРАВИ на вас и поЗДРАВИ за всички, които ни причиняват щети.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

За това , да не ви е яд много за колата , карайте само Шътъли :( Едно такси ( беше пак овца зад волана ) си изкриви задна дясна врата и десен калник яко в задната ми броня на шътъла , на мене нищо , а оная поспря видя че се доближавам и газ :huh: , на една по мое невнимание по същия начин и вдлъбнах и напуках боята на предна дясна , задна дясна и заден калник , на мене само ми счупи мигача на бронята и малко хлътна навътре :lol: На едно бмв му свалих бронята , на мене нищо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

За това , да не ви е яд много за колата , карайте само Шътъли :( Едно такси ( беше пак овца зад волана )  си изкриви задна дясна врата и десен калник яко в задната ми броня на шътъла , на мене нищо , а оная поспря видя че се доближавам и газ  :huh: , на една по мое невнимание по същия начин и вдлъбнах и напуках боята на предна дясна , задна дясна и заден калник , на мене само ми счупи мигача на бронята и малко хлътна навътре  :lol:  На едно бмв му свалих бронята , на мене нищо.

<{POST_SNAPBACK}>

тино взе ли книжка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

За това , да не ви е яд много за колата , карайте само Шътъли :huh: Едно такси ( беше пак овца зад волана )  си изкриви задна дясна врата и десен калник яко в задната ми броня на шътъла , на мене нищо , а оная поспря видя че се доближавам и газ  :( , на една по мое невнимание по същия начин и вдлъбнах и напуках боята на предна дясна , задна дясна и заден калник , на мене само ми счупи мигача на бронята и малко хлътна навътре  :lol:  На едно бмв му свалих бронята , на мене нищо.

<{POST_SNAPBACK}>

тино взе ли книжка?

<{POST_SNAPBACK}>

Книжка по какво ??? :( Шофьорска си имам , ако това имаш предвид :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Книжка по какво ???  ;)  Шофьорска си имам , ако това имаш предвид  ;)

<{POST_SNAPBACK}>

не ти личи ;)

 

хайде стига ;) че Виктор ще ни ;) и чатърите (като свърши със шоколадите LZ)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest greenwather

на мен днес ми се искаше да карам камион КРАЗ като в казармата и да размажа една крава с орел астра със СО малийски номера от крайна дясна зави пред мен на ляво на светофара добре ,че я видях ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest valio1976

Пичове какво да ви кажа.....миналата зима има-няма 2 месеца как я взех , отивам да я регистрирам в данъчното в Младост.........изчаквам някво BMW 3-ка да маневрира на задна, а то взе че ми се качи на предния капак .......последно видях задните светлини и въртене на гуми.......... А аз не мога да повярвам- елементарна маневра, място 2-3м........ слиза няква руса овца и ми вика: - Извинявай! Не те видях ! Ще ти дам 100 лева ..........:)))) Умрях от смях  Естествено, че викнахме КАТ . Капак, калник, фар, мигач, радиатор......само боята беше 120лв.........Добре че имах Каско.Май коли в BG трудно се карат.....Не броя драскотините при опита за паркиране на някоя “тиква” до моята Honda, а това, че ми свиха задната емблема преди 2 месеца и задната чистачка миналия петак  нищо не е. Няма да я пипна ще стои така. Повечето хора в тази страна не обичат хубавите неща....Затова всички живеем в кочина , а не държава .......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest joro_bul

много ме е яд :) когато някой левак или овца :) разкаже играта на кола красавица с любимата на марка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги да не сте спрели да се удряте,че темата нещо "умряла" ми се вижда? :rolleyes::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги да не сте спрели да се удряте,че темата нещо "умряла" ми се вижда? :rolleyes::P

Т'ва хубаво е мисля, не мислиш ли и ти? :P Ахххх аман от овце и сеирджий! :D В кръга на шегата, да не се засегнеш нещо :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

братле не се коси много , така ще е за напред много леваци има по улиците:Pмоята е боядисаха и на следващия ден ми огънаха вратата :P:rolleyes: не си хаби нервите,давай на пред :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От къде я изкопа таз тема бре :D Тъй -тъй си я намерил,няма ли и ти да се похвалиш в нея :rolleyes::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй -тъй си я намерил,няма ли и ти да се похвалиш в нея :rolleyes::D

Тва ли е новия начин да прокълнеш хондаджия :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес на опашката на МакДраифа(ми се) зад мен имаше две жени - едната, 3 пъти , повтарям - 3 пъти ... и сега за да добиете представа какво е 3 - 3 пъти се блъска в теглича ми :unsure: като третия път беше сандвич защото и задната не спря ...после децата нямали спирачки ;) .. олющиха ми теглича мамаим ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest krasimir_01

Да взема да се похваля миналата седмица бях като на сафари имах чувството че всички се целят в мен е накрая ми подпряха задната гума с някаква заострена пластина и хвърлих на боклука чисто нова гума от лятото ма тоя ще отнесе боя само е въпрос на време да го издебна как слага подобни боклуци под гумите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес на опашката на МакДраифа(ми се) зад мен имаше две жени - едната, 3 пъти , повтарям - 3 пъти ... и сега за да добиете представа какво е 3 - 3 пъти се блъска в теглича ми ;) като третия път беше сандвич защото и задната не спря ...после децата нямали спирачки ;) .. олющиха ми теглича мамаим ...

така се паркира в Испания, докато не се разклати колата до/пред/зад която се паркираш, значи не си се паркирал правилно :blink:на мен някой с теглич ми е свил рег. номер ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес на опашката на МакДраифа(ми се) зад мен имаше две жени - едната, 3 пъти , повтарям - 3 пъти ... и сега за да добиете представа какво е 3 - 3 пъти се блъска в теглича ми ;) като третия път беше сандвич защото и задната не спря ...после децата нямали спирачки ;) .. олющиха ми теглича мамаим ...

така се паркира в Испания, докато не се разклати колата до/пред/зад която се паркираш, значи не си се паркирал правилно :)на мен някой с теглич ми е свил рег. номер :blink:
Ела дати дам моя рег.номер,че с маите спирачки няма тръгване ;) ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

споко хора не сме каръци!!! Просто неориентираните идеоти/тки са мн по наште пътища. Преди 3 седмици си взен новото возило (ново за мен;) ) и още на 1 ден някой балък си оставил боята на задната ми брония. Кретени всякакви.Освен да ви пожелая да са ни здрави ламарините др. не се сещам ;):blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest zangara

Кофти,но това е полужението.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest viliareal

Колеги да не сте спрели да се удряте,че темата нещо "умряла" ми се вижда? :rolleyes::lol:

Т'ва хубаво е мисля, не мислиш ли и ти? :lol: Ахххх аман от овце и сеирджий! :D В кръга на шегата, да не се засегнеш нещо :P
Tърсих нещо в търсачката и ми искочи тази тема и мисля че има още хляб в нея за жалост :unsure: Колкото дали аз съм се удрял както написа един колега по нагоре все още не съм.Карам от 3 месеца някъде,че оттогава съм с книжка(не че не може да се каара и без книжка) :lol: и смятам че защото не се чувствам добър шофьор затова не съм се удрял-това е малко като с удавниците нали знаете давят се тия дето мислят че могат да плуват :D шегувам се разбира се!Просто всичко е късмет според мен зависи на първо място колко си концентриран като караш и ддругите колко са концентрирани. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз карам от 2 години почти , дотук имам само едно "проишествие" . На "Г.Делчев" и "България" отнесох дясното огледало в един бакшиш (добре че на тоя нищо му нямаше, а аз си намерих резервно след 10 мин ). Та това стана бях шофер на 2 месеца, тъй че не е вярно, че се дави тоя дето може да плува. От тогава внимавам много и не съм имала инциденти (да чукна на дърво) :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest keel

Абе тва с концентрацията не е съвсем така щото не знаеш кога ще ти изскочи нещо. Най-сериозния ми инциндент се случи докато си карах спокойно с 90 на път с по 2 ленти в едната посока. Настигах един рейс и тъй като трябваше да завивам на дясно 300-400 метра по-надолу, не мислех да го изпреварвам и се движех вдясно зад него, даа ама оня реши да спира на платното, аз минах в ляво и пред мен какво... изправен капак на шахта, рейса точно до нея и ни на ляво ни на дясно. За миг си представих какво ще остане от двигателя ако мина централно, опитах се да се шмугна между шахтата и рейса и успях да прекарам предницата, лявата гума влезе в дупката точно покрай капака ама задницата мина централно и задния мост от получи един ъгъл от около 45 градуса и скапания еърбег се отвори и ми изкара акъла съвсем. Добре че колата беше служебна и имаше каско та си останах само с уплаха. А на колата, един Форд Торнео, и сменяха задния мост, ресьори, предния носач и предпазните ламарини под резервоара.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dotzula

Е, и аз съм за бояджията от днес. Някой ми е приложил номера с ключа по вратата. Тънка резка, но боде дълбоко в сърцето :P:P Как ми се иска да набия някой..... :cool::P:lol::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius

Е, и аз съм за бояджията от днес. Някой ми е приложил номера с ключа по вратата. Тънка резка, но боде дълбоко в сърцето :):D Как ми се иска да набия някой..... :):):D:D

Редовен номер,спрял си на мястото на някой изкуфял дъртак или по-лошо на някой който е засукал вкиснато мляко като се е родил!Не е далеч денят в който ще си купя Вранглер и ще си пускам стружки,ще отнасям врати и т.н....ама нека поевтинеят още малко тея боклуци!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам лек за всичките, ни проблеми. Тази година ми е карък и 2 пъти ме удрят и 1 път аз се ударих със стария ми автомобил е ако небеше последния удар нямаше да се сдобия с хондичката ми сега :cool:. Та... Предлагам качвате се на една жигулка,ладичка,москвич... все такива стари руски автомобили яки и евтини в ден който всички шофиори ви дразнят и гледат да ви нацелат и си карате съвсем спокойно в някоя от лентите и не се пазите и не се мърдате и всичките "шофиори" и състезатели ги оставяте да се борят с колите си да не ги направят на варел. :lol:А относно за последното ми огъване на ламарини беше преди месец на Mc Donald's в Люлин както си пътувах с колицата няква патка решила, че трябва да яде в Mc Donald's и прави наща ляв завой пред мен (който е минавал знае за какво говоря) и въобще не и дремеше та се спрях във врата и :cool: бях бесен... Хем си счупих моя автомобил хем потруших лъскавия Хеч 4 генерация... Ама какво да правиш като такива коне с капаци и неориентирани шофиори сядат зад волана.

Редактирано от NIO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам книжка от 4 години и половина и до сега не съм имала удар с друга кола по моя вина. (искам да защитя жените малко, защото много гняв има насъбран срещу нас). Единствения по - сериозен удар, който съм имала с друга кола всъщност беше по вина на мъж, но караше баничарка, така че малоумието му е простено. Тогава имах сивик 89 - та година, 2 врати, 1.4, карах го от 1 - 2 месеца и му бях бесна на онзи!!! Но, минало!Най - скорошния лек удар стана преди 3 - 4 седмици. С приятеля ми ходихме да огледаме едно Пунто за наш приятел. Аз паркирах рекса зад въпросната кола. Направихме кръгче (няма да коментирам колко беше спънато Пунтото), спряхме и му дадохме на собственика да си я паркира на мястото. Във времето, в което започна паркирането, аз седнах в рекса да паля и да тръгвам, като му мигах и светках на онзи да ме изчака да излеза, за да не правя излишни маневри (напомням: бях зад него). Но незнайно как, той нито видял, нито чул воплите ми ... Остави това, но паркирането на заден ход свърши в бронята на мойто безценно возило!!! Слезнах, бях се хванала за главата и просто нямах думи ... какво да кажеш на такава глупост! Нито пари исках, нито нищо. Само исках да се махна по - далече от горкия фиат и глупавия му собственик, който беше взел душата на колата си, та какво ли да пази мойта ... :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво да ви кажа, на предишната ми хонда вси4ко и беше като ново ,докато 1 идиот с нов туарег се нау4и да паркира върху нея. Сега ве4е сам претрапнал тотално,а за коли как са паркирани по улиците не ми се и коментира. как им дават книжки си е......м....а. То и ние не сме идеални ,ама пък поне се съобразяваме.

Редактирано от shkarcheto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...