Jump to content
djmmm

фарове

Recommended Posts

Може ли да ми помогнете с информация за кристални фарове за сивик англичанка?Много искам да й сложа но нещо не намирам:)Ако някои може да помогне с инфо да пише;)Благодаря на всички които ще се отзоват;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм търсил,гледал,ровил навсякаде и..... кристални фарове за англичанка няма... освен ако не си направиш сам....както беше направил един колега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За нас няма спасение колега. Виж подписа ми, това е единствения вариант за сега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За нас няма спасение колега. Виж подписа ми, това е единствения вариант за сега.

много добре изглежда а лесно ли се постига и скъпо ли е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най добре разгледай цялата ми тема тук

мерси много!много добре измислено и измайсторено,явно си много добър!!ЕВАЛА на такива хора като теб:)ако реша и аз ще ти пиша за съвети!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак много добър не съм, но се уча от грешките си и обичам да си върша работата. На теб колега ти пожелавам успех с каквото и да се заемеш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак много добър не съм, но се уча от грешките си и обичам да си върша работата. На теб колега ти пожелавам успех с каквото и да се заемеш.

мерси колега;)порожих се малко из сайтовете и попаднах на тези фарове и ми отгожориха че са за сивик англичанка;)чакам компетентно мнение по въпроса;) Honda Civic 2+5врати 96-98 година BGL 350.00 ето и линк:http://www.kz-tuning.com/store/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=39&Itemid=2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак много добър не съм, но се уча от грешките си и обичам да си върша работата. На теб колега ти пожелавам успех с каквото и да се заемеш.

мерси колега!!!порожих се малко из сайтовете и попаднах на тези фарове и ми отгожориха че са за сивик англичанка!!!чакам компетентно мнение по въпроса!!! Honda Civic 2+5врати 96-98 година BGL 350.00 ето и линк:http://www.kz-tuning.com/store/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=39&Itemid=2
Не са за англичанка излъгали са те ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мен не ми приличат ама исках и други да го потвърдята

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Заглавието на темата не отговаря на правилата на форума!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...