Jump to content
Майната

Месечна среща в Пловдив

Recommended Posts

Идва време за следващата месечна среща. Ще се съберем на паркинга на Егоиста в 10.30 и ако не вали хващаме в една или две посоки - писта Дракон и писта Пищигово. Вали ли дъжд - оставаме си на кафенце......... Навивайте по 2 будилника за да сте на време там :)

Редактирано от Майната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, че искам реванш за предишната месечна :) А просто ако ще ходим на някъде на лов за кифтета може да тръгваме нормално. Но според мен ако ще ходим на някоя писта, нека го направим по-раничко, защото ако се събираме в 13:00 и тепърва се гласим да пием кафе или кой накъде ни трябва поне час и половина за да идем до където и да било :P Каквото и да решите, аз съм съгласен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за Калояново, ако изобщо имам възможност да съм в Пловдив по това време, с удоволствие бих снимал пак м(и/а)стър Тонев на стълбицата за награждаване :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ви предлагам за Пищигово, миналата неделя ходихме 10-на човека, имаше много силно присъствие на хондите, всъщност никой неможеше да мине ЦРХ-са ВТ. :lol: , но идеята е да се тръгне навреме, към 11, 11:30 и да си вземем нещо за хапване за там за да не измрем от глад :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с удоволствие бих снимал пак м(и/а)стър Тонев на стълбицата за награждаване :lol:

.... и аз ... и аз .... и аз !! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хммм засега 2 добри идеи.................и почти никво участие и мнение от останалите :lol: Аре бре майнички, давайте си мненията, кво са успахте?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идеята за пищтигово е добра аз я одобрявам,сас сигорност сам там :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В неделя е Дракон 2 в Калояново. Аз ще съм там. Ако има някой ще се радвам да погледаме как Тони ги размазва. Състезанието го гледам извън пистата, на големия десен преди правата. От там се вижда доста голяма част от трасето, а и там май е най близо до самото трасе. На Дракон 1 се засякохме там с един колега от Пловдивската агитка със сива 6г

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На седмичната днес се разбрахме следното за месечната среща в неделя:в 10.30 се събираме на Егоиста на ул. Капитан Райчо срещу Гранда. Вслучай, че не вали се организираме и тръгваме - който желае на писта Дракон в Калояново, който иска към Пищигово. Който знае часа на започване на състезанието на Дракон нека пише тук, защото повечето май ще хванем натам да подкрепиме Тони и да се видиме с колеги от други градове. Но в случай, че завали дъжд - май оставаме на лаф в кафето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Самото сьзтезание започва в 10 аз 8часа сьм на пистата (извьх сьзтезателната ) ще се радвам ако видя познати лица.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека да направим едино кафе ... че наистина го дават доста кофти време ... които иска после на някаде ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, това Пищигово Пазарджишко или го бъркам ако е Пз-кото ме броите и мен само кажете в колко сте там Поздрави на всички майни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колега, Пазарджишкото е. Само да е хубаво времето ще сме там към 12 предполагам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някои ще поеме ли ангажимента като тръгнете от Пловдив да ми позвани за да доида 0882000520 0878533250 благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудно.......админ и модове май само в раздела КУПУВА-ПРОДАВА вече четат, а тук няма кой да закичи темата като важна вече 4 дни ??? Я се стегнете.......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, аз малко ще пропусна. Неделя имам рожден ден а в понеделник моята приятелка и ще бъдем някъде из Българията. Приятно изкарване и весело. Духом ще съм с вас.:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ба....си,нещо не е наред:drunk:Вдигам темата:DСите майни в неделя на ЕГОИСТА Часът го има по-горе :D

Носете си чадъри ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук вече нищо не е наред :lol: Вдигам и аз темата, защото хората с които говоря тия дни категорично отказват вече да пишат тук.......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там съм хора!В 10.30 трябва да си пия кафетоо вече!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ви доведа и доста гости от далечни градове (познати до болка муцуни ;):D )........от вчера у нас започна да се заформя една мини-национална среща :lol::D:D:D:o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета и момичета Кърпите Хонда ще дойдат в понеделник най-вероятно .. така че ще се постарая да ги раздам на седмичната среща в срядана 07.10.2009!ще пусна списък кои има да зима .. ако неможе някои да си доиде на срещата да ми се обади да се видим! работя от 9 до18 слет това съм на разположение!ето и списъкаAlexDJ Александър Ватев Пловдив 2 40Barito Байрам Мемишев Пловдив 1 20jamo Пловдив 1 20joro bul Георги Нонев Пловдив 2 40keel Костадин Илиев Пловдив 2 40kicko Кирил Кляндев Пловдив 2 40KU4E_DUX Христо Божинов Пловдив 2 40Malkiq Пламен Славчев Пловдив 2 40UniCorn Божидар Дамянов Пловдив 4 80Борислав Борислав Александров Пловдив 1 20Дончо Царев Пловдив 2 40uBaHoBcnaMeP Пловдив 1 20Светльо Светослав Христев Пловдив 2 40Слави CR-V Славчо Кузманов Пловдив 1 20п.п. Защо темата ние нее в Важни теми ? нали месечната се качваше там ?!

Редактирано от AlexDJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хора какви пари е паркинга на егоист-а?

а кафето колко струва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Паркинга е сложна работа. Първо, беше съвсем безплатен. После чичката който го стопанисва взе да мърмори и за да потуши напрежението, собственика на заведението започна да му плаща вместо нас. Имало е случаи, когато чичката обявява че се е чул със собственика по телефона и е получил нареждане да събира по левче, след това идва собственика и казва никой нищо да не плаща...Така че, няма еднозначен отговор. Или 0 или 1 лв. е, но понеже не е имало от доста време среща там, може и да са се променили нещата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как така ще ни водиш а ние не знаем.... :lol::lol::o ...там смееее няма се дърпаме я!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в Коматево не вали дано не е само тук, че обикновено като подмина коматевския възел и вали :lol: Иддвам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на егоиста не вали, но пък за сметка на това времето е кофти както са мокри и пътищата :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не от 10:30 си беше ,но не пихме кафе а тръгнахме направо към калояново и погледахме малко бързи коли.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстра си беше, ся само чакам снимките ;) Явно е имало и неразбрали за часът... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чакахме към 15-20 мин отвън до бариерата и потеглихме кък Калояново. Пазача отново е сменен и ще мислим за следващата месечна къде да се събираме, ако не се реши проблема ни с паркирането там......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

радвам се ,че бях за малко сред вас...и съжалявам че не мойах да доида до пистата,ама пусто път ни чакаше!А сега аз чакам фотосите ви....сигурно е било емоция!Поздрави на всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз дойдох към 10:40 - народ йок и аз заминах за Калояново. Там видях нащо отборче, с шампиона и агитката, но пловдивчани не намерих, само софиянци, варненци и търновци. И снимки ще има, но няма да са днеска.

Редактирано от Iceman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз дойдох към 10:40 - народ йок и аз заминах за Калояново. Там видях нащо отборче, с шампиона и агитката, но пловдивчани не намерих, само софиянци, варненци и търновци. И снимки ще има, но няма да са днеска.

Е как нали беше с едно червено горнище? Поне в далечината ми се стори, че си ти ама беше пред оградата и щракаше ли щракаше. После агитката искаха да идем до другия завой и отидохме почти към края и там седяхме до последно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...