Jump to content
ivo_shogun

обезвъздушаване ма сивик 96г

Recommended Posts

Здравейте колеги! Четох доста по предишни теми ,но никъде не прочетох как се обезвъздушава англичанка 96 г. 1.6 втек. Никъде не намирам клапа или нещо такова. Някои казват че се обезвъздушава сама ,но реших да се посъветвам с вас. Благодаря на всеки който отдели време да даде съвет.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може да иска да обезвъздушава хидравличната система,ако ДА-обезвъздушава се сама

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хвърлях боб, и кости от средноазиатско магаре се вода ми се виждаше :) П.п може и за спирачките знаели човек ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявайте колеги ,но съм се вглъбил в моя си проблем и си мислия че всички знаят какъв е. Костите правилно с показали че за водмата става въпрос :) .Понеже се спука водния радиатор и смених термостата и самия радиатор, но като ми е тънък джоба и си го правя сам не можах да видя никъде пробка за обезвъздушаване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Водният радиатор - ти и маслен ли имаш ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявайте колеги ,но съм се вглъбил в моя си проблем и си мислия че всички знаят какъв е. Костите правилно с показали че за водмата става въпрос :) .Понеже се спука водния радиатор и смених термостата и самия радиатор, но като ми е тънък джоба и си го правя сам не можах да видя никъде пробка за обезвъздушаване.

По принцип на сглобката в която е термостата.Но на твоя модел отиваш и си теглиш серяизно упатване ако не го америш това болтче.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...