Jump to content
murdera

Времена на 402м

Recommended Posts

Който има желание нека сподели.... имаше една такава тема от преди 2-3години и за това реших да направя нова ;)Аз съм първи:60 ft 2.473s330 ft 6.642s1/8 10.132s1000 ft 13.100s1/4 15.624s @ 89.45 mphИ 60 ft 2.341330 ft 6.5761/8 10.111s1000 ft 13.106s1/4 15.664s@88.3 mphИ 60 ft 2.400s330 ft 6.545s0-60 mph 6.833sМерено е с G-tech на 15 C*(и на 9-10 C* oт преди малко)

Редактирано от murdera

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

60 фута за 2.50-100 за 6.07400 метра 14.14терминална 160км/ч 2-ри рун (същата отсечка наобратно)60 фута 2.450-100 5.8400 метра 13.9165.6 терминална.уред Г-тех ПРО СС (орамжав екран)(това е след като я ппоооправих след писта сливен)преди това резултатите бяха плачевни за мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кире ти не даде ли на сливен на измервателна техника 14.62 време ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

(това е след като я ппоооправих след писта сливен)преди това резултатите бяха плачевни за мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

14.62 /2.5 - 60 фута/ 157 км/чБ18Ц4 - генерация 63mm, S4C кутия, чип B18C1 Integra GSR.ПП: Кире, ти на Сливен да не беше на 3 цилиндъра бре!Браво страшно време!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момци как ги правите тия времена с седани и 6та купета :bye: направо ме депресирате с 200кг по лека кола от ваще съм и не ми се засича даже кво време ще даде , ще умра от срам :P поздрави много добри резултати жалко че в София все още няма бърза хонда да ни представи в светлината която познаваме марката си.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

14.62 /2.5 - 60 фута/ 157 км/чБ18Ц4 - генерация 63mm, S4C кутия, чип B18C1 Integra GSR.ПП: Кире, ти на Сливен да не беше на 3 цилиндъра бре!Браво страшно време!

:P може да се каже 2-е избили свещи.. аз се чудих що пали на 2-а цилиндъра

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей да знаехме по рано да беше взел мойте ,с тях задника да и съдереш на колата неможеш да ги избиеш :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

14.14 със скапан съединител и с много скапани гуми

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам тук да се постват резултати само от апаратура като тази която е на сливен , защото с тия G-tec-и съм замервал колата си няколко пъти и ми дава отклонение в порядака + - половин секунда и за тва смятам че не са най реалното и правилно време. Аз миналата година с Дел сола на Жената Б16А2-на Сливен дадох 14.9.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не всеки може да има възможност да си замери колата с професионална апаратура,а относно гтек може да се настрои абсолютно точно да показва.Например моя сега е направен малко комерсиално ,настроен е нещо средно з ада може да се замерват повече коли без адс е рови много в настройките и дава отклонение с 0,2 десети отс екундата спрямо проф.апаратура.ПП: Ако трябва да се сложат тук времената само от прф.замерване темата ще се състои не повече от една страница макс 2 !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе ама аз ако се пусна по трасе с лек наклон и направя време 12,6 нали половината ше се опулите и ще почнат хранилките!За момента Сливен е мерилото :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то ся ако ще се лъжем хич да не я почваме темата ,нали така ? То човек ако си няма елементарна култура и е някой комплексарда, може да го направи това с наклона ,но какво печели с това ? Според мен хората които искат да си пускат времената трябва да са си отговорни за това което пишат,а другите да не го коментират ,или ако има въпроси да е на лични,защото наистина ще тръгнат хранилките.А това кой колко прави на много хора им е през......... важно е да се забавляваш и да тунинговаш ,резултатите няма да закъснеят,а хората нека си приказват колкото искат :worthy:

Редактирано от JeepersИЗГОНЕН от форума

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май не ма усещаш какво изках да кажа :worthy: Както и да е де да не спамя...Давайте газ и се кефете

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гтеха дава отклонение най-вече заради настройката на ROLLOUT.Няма как да се настрои спрямо пистата,ако не се знае точният rollout :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има;) ако го знаеш колко е ролаута;):worthy: :;) ако го знаеш разбирасе) :lol::) :) :D:P :P :P :P :P :P :P г-теха даде отклонение 2,5 десети и +-0.5км/в терминалната спрямо апаратурата

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам наклона или съпротивлението, де да знам...А моето време със стария съединител, и човек /аз/, който не може да кара колата си на максимума - 17.00сек. миналата година на Божурище.D16Z6

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аиде и аз 16.508 с д15б2 сас 135 терминалнаи 15.205 с д16y8 тук не я знам тези времена са на сливен и са най-добрите които сам давал на д15-скта си бяха постоянни но с новия мотор варираха между 15.3 и 15.4 и само 3-4 пати 15.2 много зависи от старта там губя много просто немога да правя старт

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rollouta представлява дистанцията която изминават гумите на колата преди да тръгне отброителя...демек 10-30см , в които колата се движи а времето още не се е започнало да се отчита...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а сток б16-ка на 5 ген и на 6 ген, какво време дават

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета преди няколко дена мислих да ви пусна подобна тема, но не го направих защото си знаех в какво ще се превърне... колегата го е направил и сега се вижда нагледно.Темата или да се затвори или да се изчисти и да се публикуват времена от професионална измервателна техника.- Писта Сливен- Писта Божурище- Писта Дупницап.п. И ако може поста да не е от рода - "давам 13 ама маслото ми не е сменено, бензиновия филтър се е затлачил, а лявата ми гума е с по готин грайфер от дясната"Пример: Хонда ЦРХ Б18Ц - 13,943/ 171,97/ 2,489 - Сливенкато:първото е времето за което автомобила е изминал разстоянието от 402м, второто е терминалната скорост с която е преминал финалната линия ,а третото е време за първите 60фута/ 18м /.Всичко останало мисля, че е излишно като информация.

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

14,7xx/159/2,52-писта Божурище с ЦРХ 2 ген.- Б16А1.13.908/171/2,5-писта Сливен с ЦРХ 2 ген. - Б18Ц4.13.75/173,9/2.36-писта Сливен с ЦРХ 2 ген. - Б18Ц.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко да се съживи темата:след малко пооправяне на ск.кутия и добър старт:15.228/146.4 /2.318Но това е на 12 inch rollout. Другата седмица ще го тествам на 4-8 инча.....сигурно времето ще се качи с 2-3 стотни

Редактирано от murdera

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дупница :д15 мини ми 14.96 сек терминална само по километраж я загледах ~150 km/h (може да му се вярва принципно) повече от доволен :) п.п. на пролет надявам се доста по-малко :)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...