Jump to content
nicki

Порше Panamera 4s

Recommended Posts

Колеги днеска видях на Околовръстното едно много готино чисто ново порше. За мое голямо учудване това си беше кола с напълно нормални 4 врати. Да отбележа, че не е джип, а си е лека кола. Ама много ми хареса бе, наистина. Иска ми се някой ден да си заменя 12 годишната хондичка за такова поршенце...ееех мечти мечти. Иначе колата изглежда така:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Ако някои има снимки и от интериора, нека да ги постне в темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредната страхотна тема, а на мен ми харесва ей това

Публикувано изображение

има много злобно излъчване ;)

Редактирано от Al_Capone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Порше трябва да си правят "гадни, тясни, двуместни" автомобили ;) Още Cayenne като изкараха и се развалиха (според мен). Порше са голяма фирма и е недупостимо да правят автомобили за масата (както тази лимузина сс спортни седалки, 14 зонов климатик и картофобелачка). Ако беше друга марка, можеше и да ми хареса, но мнението ми за Порше е твърде високо, че да ми хареса "тва нещо" ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E няма начин. И тях ги е треснала финансовата криза и искат да разширят потребителската маса. Няма да се учудя ако пуснат скоро и Порше-Смарт да могат куклите да паркират напряко втесните улички или Порше-комби, да си карат ората зарзават и прас от село.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още като го съобщиха това ми стана лошо... та това е Porsche, те би трябвало да правят пичеловки, а не коли за чичовци с деца! Пълна боза, наистина още с кайен преебаха нещата брутално!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредната страхотна тема, а на мен ми харесва ей това

Публикувано изображение

има много злобно излъчване ;)

Не се хаби,приятелю,може пък да е за добро.

По-добре да четем за други коли отколкото теми от сорта : "едно куче се върти около колата ми и сигурно е намислило да ми гризе калника,моля помогнете" или "вчера в кенефа успях да пусна водата само един път и всичко беше чисто,но днес я пуснах 3 пъти за да изчистя,на какво се дължи това?"

;)

Така и така спрях да си купувам вестниците за коли,занемарил съм знанията си за всички производители-четейки не толкова уместните теми като тази в раздела ще има и положителен ефект донякъде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично ми харесва ;)Само дето май отзад пак си е толкоз тясно, колкото и в двувратото, място само за един човек легнал настрани на седалката ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предницата прилича яко на Ферари. Или поне като го видях на светофара отсреща първата ми асоциация беше Ферари.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно е...какво му е бе..супер си е Поршагата..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Porsche Panamera S PDk е създадено за пряка конкуренция на BMW 750i и в Ауто билда казват ,че било по луксозно и по удобно ,обаче на мен не ми се връзва Комби лимузина някак си. И със тия всичките копчета по таблото и около скоростния лост трябва да си пианист :lol:http://www.drivearabia.com/news/wp-content...a-6-450x337.jpg

Редактирано от airbrush

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако си говорите за красиви roadster аз давам глас за това :lol:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неее, не е яко! Трябва да има четири врати, иначе не се вписва!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от пред горе долу става..оба4е от зад така са го насрали.... :) и с тия 4 врати...тва не е порше :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично хич не ми харесва, прилича ми на хлебарка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се тормозете, фенове. VW обявиха вече, че занапред Порше ще произвеждат само и единствено спортни автомобили.http://news.automedia.bg/read/7781.htmlИначе вижте какво подготвят пък от Бугати :lol:http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=2440571

Редактирано от Alexandro

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да отбележа, че отзад където е надписа на Порше има подвижен спойлер който се регулира сам в зависимост от скоростта. Готино а?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спойлера на 90 км/ч се отваря ,но може и с бутон отвътре.Появата на това Порше е толкова нормална ,колкото и на Бугатито и на Астън Мартин Рапид и останалите подобни сред които Астъна ми е фаворит :lol: .Между другото за въпросните модели не трябва да се разсъждава сравнявайки ги със спортните модели на съответните марки.....това са модели от съвсем друг клас ....Вярно, Поршето прилича на бременно безгръбначно :) :) ,доста са непрактични ......но така се говореше/говори и за Х6 -цата ,но тя се оказа пазарен хит.100% ще са радост за окото ,ако не друго то поне са по-различни и екзотични от масата клонирани бизнес автомобилчета

Редактирано от BLAZE

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адски грозно порше... не че другите са кой знае какво.Лично мнение с което не ангажирам никой!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Замисъла с който са създадени тези машини не ми се връзва с тази семейна кола.Ясно че се мъчат да си разширят контингента от клиенти но така бягат от концепцията за Порше според мен.Всъщност то нищо не е като едно време....и няма да бъде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам при вас как е , но аз като чуя Порше и винаги се сещам за двуместна , луксозна , мощна , сериозна кола, тва някак си не е в стила на Порше. :D

Редактирано от BOSS`HOGG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно категорично НЕ Е порше... ужас е ! Друго си е двуместната Карера ДЖиТи или Бокстера ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде де, ясно е на всички че не е стандартното Порше ....,ама то и за Кайен-а едно време беха същите приказки :

-Как така джип Порше, ала бала ?.... не само джип ами вече има и ДИЗЕЛ :D ...

Времената се менят ,не може да тъпчем все на 1 място

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следя темата и се питам кое по точно му е ''гадното'' и кое му е грозното, да 4 врати вярно както каза BOSS`HOGG не е в стила на порше но колата е изпипана и то с 4 ''ПОРТИ'' .аиде да се заблуждаваме .имал съм удоволствието да покарам /ТАРГА / и мога да кажа че удоволствието от нея е голямо а порше си държът на имиджа така че дали с 2 или 4 врати вапрос на вкус и пазарна политика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе щом това Порше не ви харесва да взема да ви оправя вкуса с един олдфешЪн ЖУК :

 

Публикувано изображение

 

п.п. бах какъв е лачен :D

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе щом това Порше не ви харесва да взема да ви оправя вкуса с един олдфешЪн ЖУК :

 

Публикувано изображение

 

п.п. бах какъв е лачен :D

На тва му трябват едни джанти 19-ки, як Веилсайд бодикит и карбоново крило отзад и ще е пичеловка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама тфа по-горе мина откъдето сузики витара само си мечтаеше някой ден да премине :DЗа поршето - те с кайен си го казаха "Имаме достатъчно пари да правим каквото си искаме." Сигурно целят конкуренция на m3/m5/gtr, само не разбрах дали е задно или 4х4.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключително грозно творение на Порше...

И силна ретро задница а ла крайслер и страници като на Ягуар.Грозотия, ама като минат 1,2 години и ще свикнем.То и пежо 206 навремето беше голям отврат, ама сега му свикнахме!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грозно е,под ПОРШЕ разбирам двуместна спортна кола-с това са си изградили имиджа,а това е поредната грозотия след Кайена(жив Туарег)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако си говорите за красиви roadster аз давам глас за това :)

 

Публикувано изображение

Ще те разочаровам и ще ти кажа, че това не е роудстър. Ще кажеш - това е SL65... да, но покривът не се отваря, защото за да спестят тегло са го направили хардтоп :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В един саит фен на Порше ронеше крокодилски сьлзи,че благодарение на кризата ще фалира.Беше споменал,че Порше е наплавила много нововьведения и т.н.Ако са толкова много все едно щях да чуя,макар че не се интересувам от Порше.Другото нешо,което искам де кажа,че тои говореше за Хонда,че дьлги години нищо ново от нея,ДА АМА НЕ,както казваше преди Петко Бочаров.Толкова години не са правили дизел,а пьрвия мотор се качи на пьрва линия по ТТ данни.Аз карам седан 1988 с Д16А8,това което е направено тогава,европеиците все още не могат да го постигнат,по-нататьк коментара е излишен...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поршето панамера е уникално яко и много ми харесва :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също го видях преди няколко дни в квартала ми,но честно казано според мен са развалили концепцията на марката.Истинското порше е за хора с бензин в кръвта,а това тук малко навлиза в бизнес класата...(поне според мен) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да Ви разбера? Какво като с пуснали лимузина, с едно леко уточнение че пак е много коне и е леко със спортно излъчване. Мерцедес като са признати като коли лимузини, какво да не правят спорни модели с 2 врати ли!?! Хората си разширяват производствот кто почват искарват коли от друг клас а не само сортни. Вярно си е че усещането като караш спортно порше няма равно с никоя друга кола, но това че искарват СУВ и лимузина нищо не означава. Като че са развалили марката например. Продължават да си изкарват нови модели на спорните си коли, така че какво Ви бърка вас. На мен пък лимузината ми харесва и ако се замогна до толкова, че да мога да си я позволя ще си я купя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) а така, човече, каза го и вместо мен :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Ето това е страаааашна колица :shifty:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...