Jump to content
PIKap

Зазимяване

Recommended Posts

Здравейте колеги !Понеже ми се налага да замина за повече от половин година, та се чудех дали трябва да направя нещо по специално за машинката, все пак през това време, никой няма да я пипне даже.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да я прибереш в гараж и да и свалиш акумулатора :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По спомен от книжката на Хонда за 5ген.:Да я вдигнеш на трупчета /гумите, джантите абе окачването да не пипа земята/Да й свалиш акумулатораДа бутнеш партното да е на СТУДЕНО до край и да я оставиш на циркулация, тоест да не влиза нищо отвън.Най-добре ако имаш книжка там трябва да пише, ако не - тук в техническия раздел във важните теми има линкове към всички книжки и там можеш да прочетеш препоръките на произведителя за т.нар. "зазимяване"Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шефа, благодаря ти много !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди доста време, повече от 20 години, баща ми ме караше да чета книжката на москвича. Тогава ми направи впечатление въпросното зазимяване, Shefa е абсолютно точен.Руснаците препоръчваха и резервоара да се напълни догоре (явно имат проблем с гниенето) :blush1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди доста време, повече от 20 години, баща ми ме караше да чета книжката на москвича. Тогава ми направи впечатление въпросното зазимяване, Shefa е абсолютно точен.Руснаците препоръчваха и резервоара да се напълни догоре (явно имат проблем с гниенето) :P

мисля че това се прави с цел предпазване на бензиновата помпа..дори да караш кола на газ, винаги е добре да си с поне 1/3 пълен резервоар въпреки че не го ползваш (за Хонда...а за Москвич явно трябва догоре :blush1: )..това е мное мнение де, не казвам че точно затова се прави..да не ме нападне някоий сега :) Редактирано от Tr1nky

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...