Jump to content
Jeepers

Кой колко е интересен за другите от форума

Recommended Posts

Така колеги от скоро видях един брояч,който мери посещаемоста на личния ви профил в хонда форума.Направо се учудих че толкова пъти е бил посетен от колеги/явно съм ви интересен с нещо/ .Така,питалили сте се вие дали някой се интересува от вас и за какво най често ви посещават?Ето тук е темата и можем да споделим и да направим една класация на най интересния юзър от форума като си напишем колко посещения имаме .Незнам на колко от вас ще ви е интересно ,но аз малко се бях зарибил да заглеждам профили да проследя точно тази класация кой колко е посещаван и да разбера дали това е нормално да бъда посетен от толкова много хора :thumbs1: Мойте са : Прегледи на профила: 5016*ПП: Ако админите сметнат че темата ми отново не е подходяща/както се случваше напоследък/ нека я затрият !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ма нашио I_V_O мноо па интересен ще дойде я го виж тииииии:thumbs1:мене не ми е толко интересен!хахх

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега ще си сменя ника на "Секси Руса Хонда " ще плясна някоя снимка на нещо засукано и ще ви счупя класацията :thumbs1::lol: пък вие кажете кой за какво е влизал да гледа профила :lol: колкото повече обяви и неща имаш в купува/продава логично е да имаш и повече прегледи на профила ;) моите прегледи са 21 :lol: И един положителен вот и то за да не се разсърдя :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както виждаме от класацията са търсени хора, които има смисъл - например теб и boss`hogg-а има голяма вероятност да са ви търсили заради това, че той понастоящем се занимава с търговия а ти някога продаваше гърнета. Логиката ми е такава, че ако искам да намеря някоя тема с части, които продава boss`hogg-а ще му намеря профила, ще го отворя /тоест начислявам посещение/ и ще потърся координати или конкретна тема. Посещенията се виждат от всеки, няма нужда някой да ги споделя - всеки може да види на другия :thumbs1:Аз имам 2604 посещения - защо - НЯМАМ идея. Нито колата ми е чудо, нито аз продавам нещо... кликали са хората да видят нещо явно :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересни личности сте вие.... аз кво да кажа... никой ни ма търси :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам 2130 :) или съм объркал кво да гледам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е са видях че и аз съм у топ20 на гледаните... ма пък съм на 3то место по постове... муахахаха. спамерче съм станал и аз. догодина ше зема златна малинка на националната

Редактирано от manniakk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен не е баш така аз няма нито една обява и тема до скоро /като изклюа тази/ но пак бях посещаван,другото е че има доста жени едвали ги търсят за да си купят нещо ,може би защото са жени ли ? МИ пича който е на 1во място Зангара нито има 1000 теми нито е жена,явно друга е далаверата ,просто той е най интересен и толкова :)ПП: Как извади класацията имаше си няква опция ли ?Аз ако я знаеш нямаше да пусна темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето класацията .... .. ти си 5-ти ...

Скоро ще стане 6-ти. Като гледам той има 5 000 посещения за 5 години, а след него е МиссКаприс с 4 700 от миналата година насам :) Пък тя не продава бутала. Редактирано от lord_of_the_road

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха , аз съм бил голям хит бе :) Но защо , изобщо не намирам причина ...... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) 176 са искали да опитат "тутманик без сирене".извинете ,че малко в страни от темата ама да попитам-какво е това предупреждение 20 процента??? като стане 100 ритат ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както виждаме от класацията са търсени хора, които има смисъл - например теб и boss`hogg-а има голяма вероятност да са ви търсили заради това, че той понастоящем се занимава с търговия а ти някога продаваше гърнета. Логиката ми е такава, че ако искам да намеря някоя тема с части, които продава boss`hogg-а ще му намеря профила, ще го отворя /тоест начислявам посещение/ и ще потърся координати или конкретна тема. Посещенията се виждат от всеки, няма нужда някой да ги споделя - всеки може да види на другия ;)Аз имам 2604 посещения - защо - НЯМАМ идея. Нито колата ми е чудо, нито аз продавам нещо... кликали са хората да видят нещо явно :)

;)Увлекателно разказваш, ето защо.... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето класацията .... .. ти си 5-ти ...

Скоро ще стане 6-ти. Като гледам той има 5 000 посещения за 5 години, а след него е МиссКаприс с 4 700 от миналата година насам :) Пък тя не продава бутала.
;) Тя ако и бутала продаваше , щеше да е #1 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз несъм от интересните :) 1317* :) Можеби защото автара си ми е този от както съм регистриран ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали ? И моя аватар не е сменян май ,или поне вече непомня дали съм имал друг :D И все пак наистина ми е много странно как и с какво са толкова интересни хората от 1вите места/повечето са почти неизвестни за повечето/ Наистина би трябвало тези които продават с моргите или тез които са тунинг майстори като емо да са най често разглеждани и търсени но истината за интереса явно е коренно различна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И_В_О с тая посещаемост може да го направиме един политик.Човек на хонда форума в парламента.Веднага ще ни дадът булгарплода за срещи,на Б серията на Д серията и на Ф-серията :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво е това мерене на п*шки пак ? Тука да не го обърнахме на конкурс за популярност?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали ? И моя аватар не е сменян май ,или поне вече непомня дали съм имал друг :o И все пак наистина ми е много странно как и с какво са толкова интересни хората от 1вите места/повечето са почти неизвестни за повечето/ Наистина би трябвало тези които продават с моргите или тез които са тунинг майстори като емо да са най често разглеждани и търсени но истината за интереса явно е коренно различна.

Не си интересен бе споко,изкат да те сурвакат и ти търсят адреса :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...аз рядко влизам в моя профил и не забелязвам много кой ме е гледал ...Profile Views: 1922* това ли е показателя за посещаемост на профила :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали ? И моя аватар не е сменян май ,или поне вече непомня дали съм имал друг :thumbs1: И все пак наистина ми е много странно как и с какво са толкова интересни хората от 1вите места/повечето са почти неизвестни за повечето/ Наистина би трябвало тези които продават с моргите или тез които са тунинг майстори като емо да са най често разглеждани и търсени но истината за интереса явно е коренно различна.

Не си интересен бе споко,изкат да те сурвакат и ти търсят адреса :D
а то за сурвакането пара искат ,бедна душица съм аз немам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...