Jump to content
unnamed

Филтри Jr

Recommended Posts

http://drive.bg/index.php?ModelId=2238&cPath=128_129колеги някой слагал ли си е такъв филтър?струва ли си или да не рискувм и да си взема нормален на k&n ето този примерно -http://cgi.ebay.com/ebaymotors/98-HONDA-Civic-EX-1-6L-L4-K-N-Cold-Air-Intake-63-1016_W0QQcmdZViewItemQQ_trksidZp3286Q2ec0Q2em14QQhashZitem3a4de90a73QQitemZ25041221363QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessoriesдвигателя е d14a3 с колектори от d16z6поздрави ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заложи на К&Н! Има много теми по въпроса от ползата от такъв филтър (спортен) Но всички биха препоръчали нещо марково и качествено, само тогава ще имаш кирия от цялата работа.

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

JR са в пъти по-добри

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

K&N може да са маркови, но не и качествени. Най-доброто което може да се случи на колата ти от към въздушен филтър е Apexi. Не са "мокри" като К&N не е необходимо да ги чистиш мажеш и кво ли още не. При сравнения в нета едни от марките които се представят най-зле (пропускат най-много твърди частици) за FK и K&N. Имаше и подобна тема в форума на тунинг.бг след някой се беше изказал, че турските филтри за по 15лв Yed ли както там се казват вършели същата работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз съм с конусовиден спортен филтър на Apexi и съм много доволен! Усетих разлика във вървежа и разхода(намали се), а съм със стокови колектори. Силно ти го препоръчвам. Моя го взех от колегата jeeperscreepers, виж може да успее да ти достави и на теб (доколкото знам е от Англия)! Поздрави и успех!

Редактирано от Ganchev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И J&R са добри но от половин година съм с K&N звука е неповторим, разхода падна, вървежа надали се е подобрил, но всичко е въпрос на внушение. :) Преди това бях за малко с YED нито звук нито нищо друго си е марковото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво ще кажете за АЕМ, гледах някъде в ebay, че intake струваше 80 $. Дали си струва?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

без съмнение Аpexi e добро, но струва intake-а 260 $, а АЕМ -80$, но въпроса е дали си струват изобщо 80-те $?Ще проверя и JR как са. Някой знае ли колко излиза intake-a?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момци тия български форуми ви влияят доста зле?!?!!?!?!?!?:yes:!! само тези 3 вида ли знаете???? :P:P:dry::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Maximalnia,много остро скачаш и слагаш всички под общ знаменател ...Май не е важно за колко маркиси чувал, а колко си изпробвал и съответно намираш ли разлика.ОК?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момци тия български форуми ви влияят доста зле?!?!!?!?!?!?!!!!! само тези 3 вида ли знаете???? :dry:;);):P

Ти кво и ментаци ли искаш да си взимаме хахахаахахаха :P:P;):yes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Май не е важно за колко маркиси чувал, а колко си изпробвал...

Лошото е повечето са ползвали само по една марка ... и съответно казват че тя е най-добра, нормално е да е така когато нямаш база за сравнение!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги някой мнение ще каже ли за SPARCO понеже във варна си имат магазин и се колебая дали да си купя направо от там, а така като гледам в темата никаде не е опонамената тази марка - можете ли да дадете мнение. Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За какво ти е такъв филтър ще вдигаш кончета ли.Само за гъзария си купи най-евтиния и без това няма да ти свърши никаква работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се че за кончета в момента съм със YED но искам да премина към нещо по качесвтено, заради това питам за мнение хора преминали през това, да споделят и саответно от каде мога да си го купя (за Варна става вапрос)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sparco превъзхожда в пъти обсъжданите по горе филтри както и OMP ,но те са по скъпи.А JR съм гърмял два.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интересни мнения прочетох и даже съм малко в шок от някой от тях! За Apexi-то съм съгласен че е номер 1! С KN съм карал доста време и съм нямал проблеми ... а за коне от филтър и спадане или качване на разход е смешно да се говори! Такива "перформънс" части трябва да се комбинират с много истински перформънс части, за да усетите истинската полза от тях! Файда няма ако сложите филтър за 500$ на 90 коня кола ... (или поне няма да я усетите)!

Редактирано от Doomwisher
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм със JR- хубав звук,и безпроблемен филтър за цената си,но чак па и коне да качва само заради тва,че си сложил една "ватенка" с форма на конус.... :lol:п.п. само споделям мнение :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗдравейтеПонеже конфигурацията ми е като на колегата пуснал темата (Д14А3 с Д16З6 дросел) и колата я взех със интеик тртба и конусен филтър YED, искам да попитам ако сложа оригиналната интеик система дали ще се намали разхода, или при преминавне от сток-ов интеик към cold air intake с конусен филтър разхода не се покачва много. Също така прочетох и няколко мнения че разхода е спаднал след слагането на конусен филтър (разбира се обаче по-качествен). Другото което искам да попитам е колата като е със конусния филтър ако и сложа газова уредба с газов инжекцион ще трябва ли да сложа и оригиналния интеик или мога и с конусния филтър да си карам на газ? мерси предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично си взех JR и единственото, което усещам е, че звука на VTEC-а се промени коренно. Много се чудих какъв филтър да взема и накрая реших, че JR е доста добър избор. Не е скъп като K&N, Apexi и другите маркови (90 кинта е).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги аз днес си купих панелен JR и мога да кажа,че не само звука на VTEC-а се промени а и вървежа.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой поръчвал ли е от този сайт http://autos-motorsport.com/index.php?page=shop.browse&category_id=366&option=com_virtuemart&Itemid=53гледам че има K&N за по 55 и 65лв, което ми се вижда доста евтино, дали са оригинални, а Apexi-то е 110лв. това нормални цени ли са?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези филтри няма никакъв шанс да са истински,същия модел като този от 55лв. съм го виждал да се продава за 30лв.на пазара в Люлин/София/ и изглежда като всяко ужасно МЕНТЕ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда ми 100% менте, аз имам оригинален K&N и няма нищо общо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...